Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes a tökéletes férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes a tökéletes férfit veszni hagyni a szerelem miatt?

Figyelt kérdés

A párom személyében megtaláltam tökéletes férfit, teljesen olyan, akiről mindig is álmodoztam. Kedves, okos, talpraesett, vicces, nagyon jó humora van, családcentrikus és imád engem. A családom is szereti őt, az ő családjával is jól kijövök. Rengeteg közös témánk van, mindketten örökmozgó típusok vagyunk, mindig megyünk valahová, kirándulni, túrázni, barátokhoz, egy unalmas percem nincs mellette. Hasonló az elképzelésünk a jövőről, mindketten pár éven belül családot, gyereket szeretnénk. Tudom hogy a párom már a lánykérést tervezi.

Minden tökéletes, csak az a gond, hogy én nem vagyok szerelmes. Soha nem is voltam. Nem is igazán vonzódom hozzá, ennek ellenére a szex jó. Bár egyiken se vagyunk túl szexcentrikusak, általában heti egyszer vagyunk együtt.

Néha eszembe jut milyen volt szerelmesnek lenni, de nem hiányzik, tényleg boldog vagyok a párommal. Érdemes így közös jövőt tervezni? Csak a szerelem miatt hülyeség lenne a tökéletes pasit veszni hagyni, nem?


2017. dec. 15. 20:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem a barátodnak! 1 perc néma csendet!
2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugodhatsz! Nem fogod a tokeletes ferfit elvesziteni ... hiszen meg nem is ismersz :)
2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Ha szereted nem!


Én egyébként sem tudom a szerelmet értelomezni- szeretetnek értelmezem amihez párosul a testi vágy is és ez így együtt a szerelem. Nekem..


Ezen logika alapján.. Vagy külsőleg nem vonzódsz eléggé vagy nem szereted eléggé.


F30

2017. dec. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ezt ő is tudja és nem bánja.
2017. dec. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Akkor dobd csak ki. Utána majd rájössz, hogy igazából szerelmes vagy, csak nagyon elkényelmesedtél a tökéletességben, de ugye késő lesz.
2017. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%
Hupasztmek...nem vagy piskóta. Szegény csávó...istenem.
2017. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Úgy nem vonzódom hozzá, hogy nem érzek pillangókat a gyomromban, ha ránézek, nem is akarom azonnal leteperni, de szeretek hozzábújni, megcsókolni, fogni a kezét, mellette aludni. A szex is jó mint ahogy írtam.


Nem tudom tudja-e igazából. Mikor összejöttünk (3 éve), mondtam hogy szeretem, de nem vagyok szerelmes. Azt mondta nem baj, majd kialakul. Azóta nem beszéltünk erről. Lehet azt hiszi beleszerettem, vagy nem zavarja ha nem, mert tudja hogy nagyon szeretem.


Szerintem is nagyon megbánnám, ha emiatt elhagynám. Nem tudom elképzelni az életem nélküle.

2017. dec. 15. 20:21
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Hát te legalább megélted már a szerelmet, így könnyebb eldöntened, melyikről könnyebb lemondanod, illetve tudod, miről mondasz le.


Én ugyanígy vagyok a kapcsolatomban, mint te, már több éve.

Én szerelmet csak plátói módon éreztem egyszer, középsuliban, nem voltam szerelmes azóta..

Ez a kis hang azonban bennem is felbukkant, ami benned, hogy nem marad-e bennem majd hiány, ha így fogok férjhez menni.


Teltek az évek, őszintén szólva nem is akartam szerelmes lenni, hiszen az az egy is hülye érzés volt, meg nem is lett belőle semmi.

Azt hittem így már nem is tudok érezni ( ez 10 éve volt), hogy valakitől jobban megdobogjon a szívem, elmosolyodjak, ha csak ránézek, a gyomrom is összerándul stb.

Hát tévedtem, mert nem rég, életemben 2.szor előjött, pedig itt a párom..

És ez borzasztó állapot (volt).

Az illető is kapcsolatban van, nekem is van párom, így-bár mintha véltem volna felfedezni jeleket, miszerint tetszem neki-, tartottam a távolságot és nem is léptem semmit sem. ( amúgy sem lenne értelme, mindkettőnk kapcsoaltban van)


Viszont ez előhozta bennem a kérdést: hogy ha tudok még így érezni, biztos, hogy jó, ha lemondok róla?

ÉS ha később meg is élhetem? Mit bánok meg jobban, ha majd meghalok: hogy lemondtam róla és elnyomtam ezt a vágyamat, csak a biztos "jóért", amivel kiegyeztem?.. Nekem is épp ezért nehéz erről dönteni, mert jobbat nem is kívánhatnék magamnak, és mindent megtesz értem.


Tudom, hogy nehéz kérdés.

De én pl pánikolok szabályosan az esküvő gondolatától, meg a gyerek gondolatától, mert nagyon megijedek tőle. Nem akarok neki fájdalmat okozni, mert nem ezt érdemli, de én meglépni sem merem a fentit.


Ja és megjegyzem: én már elmondtam a páromnak az érzéseimet, tudja.

De nem akart szakítani. pedig a szex nálunk sem a leggyakoribb, részemről nincs akkora vonzalom, mint kellene.Ezt is tudja, mert őszinte akartam vele lenni. Igyekeztünk tenni érte, de én még mindig vívódok.

Bár nem tudom, ha belegondolsz 5-10 év alatt ez így mindkettőnknek megalkuvás lenne..


Minden esetre én egy ideje vergődök ebben az állapotban, már túl hosszú ideje, így fél évet adtam magamnak határidőnk. Ha addig nem múlik el a hiányérzetem, megígértem magamnak, hogy lépni fogok, bármilyen fájdalmas is lesz. - Neki is, és nekem is.


Bocs, hogy hosszú lett.

2017. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ha ő az a férfi akiről álmodoztál, elmondásod szerint tökéletes, akkor mégis ki lenne az, akibe beleszeretnél? Egyetértek Jaguarral, szerintem is csak elkényelmesedtél, nem feltétlen kell lennie pillangóknak. Sőt, anélkül még tisztábban lát az ember, és gyönyörűen kialakítható egy harmonikus, szeretettel, tisztelettel teli kapcsolat.
2017. dec. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ennél többet mit szeretnél? Állandó pillangókat? El múlna az is maradna az, ami most van. Láthatod, ha szétnézel, sok helyen, csak a pillangók röpködnek, majd elmúlik minden. Te legalább tiszta fejjel látod, hogy ez a kapcsolat jó.
2017. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!