Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az eltartott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az eltartott nőkről?

Figyelt kérdés
Valóban sokan irigyek rájuk?
2017. dec. 15. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább a csávójukra vagyok irigy, hogy több pénzük van mint amennyit egy nő el tud költeni.
2017. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magánügy, de én jobb szeretem, ha a nő tart el és nem én őt.
2017. dec. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Közös kassza.

Nagyon gáz ha bármelyik fél eltartja a másikat. Csak egyenlően.

Nem lennék eltartott nő. Az megalázó, alárendelt szerep. Ott nem sok szavam lenne akár a saját életemmel kapcsolatban sem.

2017. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Helyzetfüggő de nekem nem lenne baj ha otthon akarna lenni és van erre fedezetem, az ideális az lenne ha mind két fél ráérne utazgatni meg egymással lenni.


Veszek egy lottót.

2017. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En most 2 evig voltam az (total normalis ertekrendu vagyok,nem golddigger), egyszeruen olyan orszagba jottem ki a magyar parom utan, ahol mas nyelveket beszelnek es idore volt szuksegem amig akklimatizalodok, tanulok es felvesznek a szakmamba. Szornyu erzes volt kitartottnak lenni amellett h igyekeztem minimalisra szoritani a sajat kiadasaimat es nem a terhere lenni anyagilag. Nagyon sok ilyen ismerosom lett, ok sem elvezik. Normalis diplomas nok,jarnak allasinterjukra,tanulnak,csak a lehetoseg nem mindig azonnal jon.Csak azert irtam le mert ilyen is van.Van aki kenyszerbol es nem eloskodes celjabol csinalja.Es plane nem elvezi.Hatalmas respect a parjainknak akik hisznek abban h el tudunk helyezkedni idovel.
2017. dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Azt, hogy szánalmasak és semmit se tudok tisztelni bennük. F
2017. dec. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Aki nem eltartatja magát, azzal szerintem nincs gond. Tehát, ha ő otthon tartja a frontot becsülettel, vagy éppen valami karitatív melót csinál, amiért nem igen jár pénz, azt simán eltartom, mert becsülöm. De aki ezt elvárja úgy, hogy nem tesz semmit, azt biztos, hogy nem.

31/f

2017. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A pasiknak presztízsből szüksége van egy ilyen csajra, a csajnak meg a pasi pénzére. Ki használ ki kit?


Mellesleg teljesen hidegen hagy a téma.

2017. dec. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!