Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban maradtam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban maradtam az exemmel és szex után mindig a randijairól mesél. Hogyan adjak tudtára, hogy ez iszonyúan fáj nekem?

Figyelt kérdés
2017. dec. 15. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mint használati tárgy, örülnöd kéne, hogy mesél is neked.
2017. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg rossz ötlet volt szexkapcsolatban maradni.
2017. dec. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a buta ,hogy belemèsz a szexbe. Ha lesz valakije mocskos szeretö akarsz maradni?? Remèlem húztok guumit mert ìgy lehet gombát kapni.....kapni
2017. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki.
2017. dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem az ilyen "szakítottunk, de kúrni azért még összejárunk az exemmel" dolgokat...


Mi értelme, komolyan? Szakítottatok, minek jártok össze dugni? Ez valahol beteg.

Dugjatok új emberekkel, ha annyira kell a szex, ne egy elszaródott kapcsolattal...

N

2017. dec. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Most azt kérdezed, hogy hogyan mond el neki, hogy még mindig szereted? Vagy azt, hogy miért vagy ilyen hülye, hogy olyannal szexelsz aki semmit se érez irántad?


Nyilván volt oka, hogy szakítottatok. Keress valaki mást és ne dugj olyanokkal akik semmit se éreznek irántad.

2017. dec. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem...
2017. dec. 15. 23:15
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást szexkapcsolatra, ha a szex kell.

Te itt csak sérülhetsz elég csúnyán ha még szereted.


(nem értem miért teremtenek az emberek olyan helyzeteket saját maguknak amiben ilyen kellemetlenül érzik magukat)

2017. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A szaddal?
2017. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk kezdetnek nem kène kefèlni vele, mert szexkapcsolatban csak az exed van, te meg azt hiszed, ezzel visszahódíthatod.

Mièrt alázod magad tovább? Kefèlni bárkivel lehet, egy nőnek elèg könnyű is olyan pasit talàlni, aki csak megkefèli. De te nem erre vágysz, ezèrt nem èrtem minek vagy akkor szexkapcsolatban?

2017. dec. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!