Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bejelölök egy ismeretlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelölök egy ismeretlen lányt, van rá esély, hogy felkeltsem az érdeklődését? 20/f

Figyelt kérdés

Régóta tetszik és csak ez az egy mód van rá, hogy megismerkedjek vele. Nem egy helyen élünk de nem lakunk messze egymástól, viszont a város, ahol tanulunk közös. Igaz, ha látásból ismerném akkor még ennyit sem mernék megtenni, nemhogy élőbe odamenni hozzá például, mert egy gyáva nyúl vagyok.

Lányok! Adtatok már így esélyt valakinek vagy felejtsem el inkább, ahelyett, hogy koppanjak egy nagyot?



2017. dec. 29. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam senkit visszajelölni, akit nem ismerek, de lehet mások ezzel máshogy vannak.
2017. dec. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Idegeneket nem jelolok vissza.

Neten nem veszek komolyan egy embert se.

Eloben ismerkedjunk.

Ne neten!

2017. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mit koppansz? Max. nem jelol vissza.
2017. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez így elég ésszerűtlen. Jobb lenne írni neki. Minek jelőlnéd be, főleg melélkes informálás nélkük.
2017. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem szeretném, hogy visszaírjon valami "csúnyát", erre értettem a koppanást, már ha el is fogadna persze...

Anélkül hiába írok neki, úgy sem kapja meg, ha nem vagyok az ismerősei között.

2017. dec. 29. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgess más lányokkal előbb, akik nem tetszenek, hogy rutint szerezz. Ha így kezdesz beszélgetni azzal a lánnyal, aki tetszik, túl fogod izgulni és egyrészt nem lesz sikered, másrészt hamis kép alakul ki rólad a lányról. De semmiképp se felejtsd el.
2017. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 6.válaszoló írta, hogy beszélgess olyan lányokkal, akik nem tetszenek.... Hát nem tudom, szerintem ez azért annyira nem korrekt az ő szemszögükből, de nyilván ez senkit sem érdekel, majd max nekik is ír valaki valami hasznos tanácsot a "miért szórakoznak velem a pasik" kérdésre.


Ha egy városban tanultok, akkor akár össze is futhattok. Amennyiben a biztos megismerkedésre hajtasz, akkor lépned kell. Ha bejelölöd ismerősnek, és vannak közös ismerősök, akkor akár vissza is igazolhat. Egyébként ez nyilván személyiségfüggő dolog, valaki ismeretlenül is lazán visszaigazol.

Viszont ott van a lehetőség, hogy csak egy idealizált, elképzelt jó dolgot kergetsz egy szép lány személyében. A netes profilok nem garanciák arra, hogy olyan az ember, mint amilyennek ott tűnik.

Ha mégis úgy döntesz, nulla közös ismerőssel is akár, hogy ismerősnek jelölöd, akkor mindenképpen írj neki. Akkor minimális esélyt adsz neki, ha úgy gondolod érdemes. Egyébként meg hagyd.

2017. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6 vagyok


Kedves #7. válaszoló, te csak akkor beszélgetsz emberekkel, ha akarsz tőlük valamit? Ha egy fiú szorong egy lány jelenlétében, akkor szinte mindegy, hogy akar-e tőle valamit vagy sem. Ha lányokkal, akikkel beszélget, nem kihasznál, nem nyomul és félrevezet, hanem beszélget, mint értelmes szociális lény, azzal azoknak a lányoknak semmivel nem lesz rosszabb.

2017. dec. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm.

Egyébként megy nekem a beszélgetés nem vagyok éppen annyira elveszett. Ehhez viszont természetesen kell a másik fél együttműködése is. 155 közös ismerősünk van, de ha el is fogadna a kezdeti lökést nem tudom mivel adnám meg. Ha nem írok neki akkor elkönyveli, hogy minek jelölt be ha úgyse ír egy szót sem, a van kedved beszélgetni/hogy vagytól meg szerintem már a falra mászik.

2017. dec. 29. 15:49
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem mondjuk nem érdekelne az sem ha mizuval kezdene egy számomra szimpatikus lány :)) de ez én vagyok.
2017. dec. 29. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!