Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem működött, megváltozott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működött, megváltozott, szakítottunk, de hiányzik. Miért?

Figyelt kérdés

Közel fél éve szakítottunk. Azóta igyekszek kerülni mindent ami rá emlékeztet azonban egy egy közös ismerősünk által néha meglátom a képét a Facebookon, és ilyenkor mindig elmegy a kedvem. Elsőre mindig az jut eszembe hogy külsőleg mennyire az ideálom volt, majd a sok szép emlék, hogy mi mennyire szerettük egymást. Azért szakítottunk, mert ő állítólag kiszerett belőlem, elmúltak az erzelmei és nagyon megvaltozott. Semleges lett velem, már nem úgy kezelt ahogy elvártam volna. Nagyon sok szenvedést okozott nekem.a kapcsolatunk végén. Mindig arra próbálok gondolni, hogy mik nem stimmeltek a kapcsolatban, mikben különböztunk, hogy ő már nem az akit megismertem, megváltozott, de valahogy mindig előtérbe kerül, hogy mégis mennyi mindenben VOLTUNK közös hangon, és hogy milyen sok boldog élményünk volt együtt. Egyszerűen a jó mindig elnyomja a rosszat.


Miért hiányzik, ha egyszer már megváltozott ? Vagy nemis ő hiányzik hanem az az embertípus, akivel anno beleszerettem ? Mondjuk talán közre játszhat az hogy magányos ember vagyok...viszont mostanában pont beszélek egy lánnyal, akivel talán még több közöst érzek, mint a volt barátnőmmel, és talán én talán én is bejövök neki, de hiába, mert nem róla, álmodom,hanem az exemrol.


A szakítás utáni első két hónap maga a pokol volt, minden nap az exemrol álmodtam...az az utáni két hónap elég jó volt... Ritkán jutott eszembe..most megint minden nap eszembe jut, és megint kezdek róla álmodni, aminek nagyon nem örülök.


Nem is tudom hogy mi a konkrét kérdés, inkább csak azt szeretnem hogy leirjatok a véleményeteket.


2018. jan. 1. 01:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Idő idő idő...

Ugyan nem írtad le meddig voltatok együtt, de azt tudom hogy én 5evig voltam az exemmel és 1éve meg mindig minden nap az eszembe jut. A durva az hogy én szakítottam, holott szerettem. :)


Függ ez sokmindentől, de attól inkább hogy szeretted e a szakításkor.

Ha igen, sokáig fog tartani...

30F

2018. jan. 1. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még valami: minden olyan elemet törölj, ami/aki rá emlékeztet, ahol láthatod, stb.

Ha ismered közelebbről a közös ismit, kérd meg hogy állítsa be a képeket úgy h számodra ne legyen látható.

2018. jan. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Két évet voltunk együtt, és igen, szerettem a szakitásnál. 20 éves vagyok, és eléggé mely erzesunek mondanam magam... Nem pont az a minnel több nőt döntsünk meg típus, sot...amúgy ő volt nekem az első majdnem minden téren.
2018. jan. 1. 02:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!