Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltem a barátnőmet ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltem a barátnőmet ?

Figyelt kérdés

fél éve együtt vagyunk, szeretjük egymást, de pár nappal ezelőtt voltam vele bulizni és elnéztem, ahogy táncol, nagyon riszálja magát, és a szórakozóhelyen a pasik csak úgy nézték, sokszor el megy a barátnőjével bulizni, és most a fejemben van ez, hogy, ha most nem lettem volna ott, tuti oda megy hozzá egy csávó, oké hűséges meg megbízunk egymásban tuti lekoptatta volna, csak ez most cseszi az agyamat, ráadásul nyáron elakar menni fesztiválra és mint tudjuk ezeken a fesztiválokon sok a drogos alkoholista, na ott 100% ramozdulna egy két pasi, barátnőm nagyon szép, dekoratív, csinos, és egyszerűen féltem, és nem mondhatom neki, hogy, ne menj el bulizni nem akarom porázon tartani, neki is kell a kikapcsolódás.

Csak ez most zavar picit, most mentünk el először közösen bulizni.

Nem tudom mit csináljak?



2018. jan. 1. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fejezd be azonnal az agyalást a b..romságokon!

Ha megbízol benne, és tudod, hogy tuti, hogy elhajtaná őket, akkor mi a probléma?


Ez már nem féltés tőled, hanem lassan már birtoklás!

2018. jan. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Menj vele!

A párok ezt egyébként is így szokták.

De a legjobb az lenne, ha nem féltékenykednél, abból soha nem szokott jó kisülni.

2018. jan. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Neked is menned kell vele táncolni. Bár, ha miatta mennél táncolni, akkor már nem Te vagy. Vagy megbízol benne vagy mérgezni fogjátok egymást. Én is szeretek táncolni, én is táncoltam a kollégáimmal és igen, riszáltam magam egy másik kollégám előtt, akit nagyon szerettem volna, de nem tudtam rajta kiigazodni, miközben ő látta, hogy odavagyok érte. Ő viszont nem táncolt. Ezt hagyta ki, engem, igen, vállalom, akkor egy ribizli voltam és direkt csináltam.


Lehet, a barátnőd is csak jól érzi magát, büszke, hogy Te vagy a barátja, én büszke lettem volna, hogy a srácnak vok a barátnője, táncolok a srácokkal, de tartsák tiszteletben a derekam alattiakat.

Most ne táncoljon, ne bulizzon, mert Te nem táncolsz? Fiatalok vagytok még arra, hogy csak kiállításokra járjatok.

2018. jan. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanulj meg rendesen írni, ismerkedj meg a nagy kezdőbetűkkel, a tagolással, a pontok, vesszők stb. használatával.


Ja, hogy a barátnőddel mit csinálj? Semmit, ha meg akar csalni, úgyis meg fog, még csak bulizni se kell hozzá menni.

2018. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most attól félsz, hogy valami baja történik, vagy attól, hogy megcsal?
2018. jan. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!