Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tényleg ennyire számít a testalkat?

Figyelt kérdés

Vagy csak mi nők csinálunk belőle egetrengető problémát?


Naponta olvasni itt olyan kérdéseket, hogy ha valaki 45kg felett van, már kövér? Ha 32-es felett van a mérete, már kövér?

Persze van pár hülye, aki kap rajta, és alázzák szegényeket, de pont ezért nem kéne ezt kiírni ide, mert jobb nem lesz, csak rosszabb.


Itt szembesültem először azzal, hogy aki nem modell alkat, az "kövér", a 24 évem során soha senki nem kövérezett le, holott nem vagyok épp egy balerina alkat.


Nem fogok képet tenni arról, kb hogy nézek ki, mert az nem ugyanaz, a sajátomat meg ki nem tenném ide.

170cm vagyok, 94-67-97, szóval már ebből is látszik, hogy van mellem meg fenekem. Ez soha nem is volt másképp.

Egy időben engem is elkapott ez a karcsúsági láz, 10kg-t foygtam, alig voltam 50kg, az arányaim akkor pontosan 90-60-90, szóval már ebből is látszik, hogy van, aki ha megfeszül sem lesz modelles "egybealkat", sem lapos.


Viszont az életben eddig mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, soha nem volt abból problémám, hogy a combom nem 30cm, hanem 56, vagy hogy a hasam nem horpad be, ha leülök.

Nem tartom magam plus size-nak sem, teljesen átlagos alkatú felnőtt nő vagyok.


A sokak által áhított 32-es méretbe meg csak két lány ismerősöm fér bele. Egyik sem éri el a 155cm-et, és mindkettő hihetetlen vékony genetikailag)


Szóval, itt a kötekedéseket most nők írják, vagy a fériak itt mondják ki, amit élőben nem mernek?


2018. jan. 1. 12:14
1 2
 1/16 Lazy Lover ***** válasza:
25%
igen számít mindenkinek számít
2018. jan. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Minek a kérdés???

"Viszont az életben eddig mindenkinek tetszettem, aki nekem tetszett, soha nem volt abból problémám, hogy a combom nem 30cm, hanem 56, vagy hogy a hasam nem horpad be, ha leülök.

Nem tartom magam plus size-nak sem, teljesen átlagos alkatú felnőtt nő vagyok. "

2018. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy ezek a számok mit jelentenek. A lényeg, hogy tetsszen a nő, ennyi. :)
2018. jan. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem kimondottan csak rólam van szó, én rendben vagyok magammal. De nem írhattam a szomszéd néniről szemléltetésképp, ha egyszer csak magamról tudom, hogy is nézek ki pontosan.


A kérdés annak, hogy akik itt nők önbizalmát rombolják, így is gondolják, vagy csak undokok?

2018. jan. 1. 12:19
 5/16 anonim ***** válasza:
46%

Mert a nőknek nem számít a testalkat?

Ha nem számítana, akkor már nem lennék szűz...

2018. jan. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%
Számomra csak a duci testalkat nem tetszik, de az extra vékonytól a sportoson és normál testalkaton át a kicsit husisabb alkatig minden bejön. Nekem a külső nem annyira lényeges. Ami fontosabb kicsit, az az arc.
2018. jan. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinek számít a testalkat - csak ez mindenkinek mást jelent :)


Én 32/34-es méret vagyok, mégsem vagyok megelégedve magammal. Ez valószínűleg annak köszönhető, hogy az első barátom azért szakított velem, mert rájött, hogy ő a telt nőket szereti, viszont én hízásra gyakorlatilag képtelen vagyok. Annyira lerombolta akkor az önbizalmam, hogy azóta eltelt 3 évben is hízni próbálok, pedig bármilyen pasit megkaphatok, de szexre melyik nő ne kaphatna meg akárkit? Ha nem alakul ki valakivel kapcsolat, mindig azt gondolom, hogy biztos túl vékony vagyok neki(pedig azért van popsim, meg mellem, de akkor is ez van bennem..). Hidd el, egy nő, nézzen ki akárhogy, sosem lesz mindenkinek ideális. Akkor se, ha vékony. Valakinek én vagyok az ideál, másnak te.

2018. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én mint nő, nem vagyok kimondottan kritikus a férfiak testalkatát illetően.

Tetszett már vékony és mackós testalkatú pasi is, egyedül a túlzottan izmos illetve a túlzottan elhízott nem.

A párom vékony (178/67), az az alkat, aki nem tud hízni, de nekem így tetszik, sose zavart, hogy nem izmos.

2018. jan. 1. 12:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor tegyük rendbe a dolgokat! Mit számít a gyakorin meg úgy az internet ki mit ír? A megkeseredett férfiak gyűjtőhelye ez! Azért kritizálják a nőket itt a testalkatos kérdéseknél mert a való élethelyzetben a nőknek is ez az elsődleges szempont a párválasztásnál. És a hiba nem ott kezdődik hogy a mai trend szerint a magas és mellé vékony férfiak a nyerők. Hanem az hogy eltorzultak a látásmodók. Csak 3 féle férfit kúlönbőztetnek meg a nők! 1, vékony 2, izmos és mindenki más a 3 as aki a kövér. Holott nem mindenki az akit oda sorolnak de egy kalap mindenki aki nem gyurma vagy genetikailag 60 kg férfiként.
2018. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%

Mintha a nőknek nem számítana a testalkat...

* 180 alatt nincs pasi

* legyen izmos, de ne túl kigyúrt, hanem amolyan vízilabdás alkat

* legyenek széles vállai, amivel olyan jó, ha átkarol

* ne legyen kicsi feje, mert az olyan kisfiús

* legyenek hosszú ujjai és nagy kézfeje/lábai, mert az olyan férfias

* (a péniszméretet már meg sem említem)

Ha a nőknek nem számítana a testalkat, akkor én 170 centivel már rég egy pun**mágnes álompasi lennék.

2018. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!