Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan csinos, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan csinos, kedves lány, aki őszinte, minden karos szenvedélytől mentes, szereti az állatokat, gyerekeket, hűséges és nem luxus igényű?

Figyelt kérdés
Vagy csak a romantikus filmekben létezik?
2018. jan. 1. 14:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%
Minden férfi ilyet keres,de a mai világban csak elvétve talalni...
2018. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Létezik, és kapcsolatban van.
2018. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
21%
Biztos létezik, de ahogy előttem írták, tuti kapcsolatban van. Rám ebből az első 2 nem igaz. :-( De majd, ha az lesz, akkor tuti kapcsolatban leszek. :-)
2018. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Én ilyen lány vagyok, de mivel tisztában vagyok az értékeimmel, az igényeimet is ehhez igazítom ;) Az itteni megítélés szerint tehát “luxus igényű” vagyok.
2018. jan. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
En ilyen lennék, de luxus igényű. Persze nem mástól várom el, hogy kenyeztessen. Megteremtem magamnak.
2018. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
Létezik, de elég hamar elkeltem.
2018. jan. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyen voltam fiatal lányként. Hozzá is mentem egy vicces,köpcös, intelligens férfihez, mert az összes vágyam annyi volt hogy család,kutya, macska.

Aztán a férfiről kiderült, hogy anyagilag egy lúzer, de én ugye nem foglalkoztam a pénzzel. Amikor már gyerek volt és nem volt mit ennünk a hó végén amíg gyesen voltam, már nem volt vicces a helyzet. EGy idő után ráadásul hiába voltam csinos és kedves, már a bombanők után ácsingózott ő is, akiket sosem kapott volna meg az alacsonysága miatt. Nem vettem észre hogy én csak azért kellek neki, mert jobbat nem talált, de ő elhitette velem hogy szeret és ez elég volt nekem.

Soha többet nem leszek kisigényű.

2018. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Bar mar nem lany vagyok, de letezik es boldog kapcsolatban :-)
2018. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire vagyok csinos azt nem tudom megítélni, átlagos vagyok, van akinek tetszem és több olyan akinek nem. A többi igaz rám. Sokáig nem vett észre senki, de egy hónapja kapcsolatban vagyok egy hozzám hasonló férfival, és nem is lehetnék ennél boldogabb.


22N

2018. jan. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
91%
Én ismerek ilyen lányt, de ő foglalt.
2018. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!