Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? 18/L

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy fiúba, aki ezt persze nem tudja. A legjobb barátnőmnek elmondtam, hogy bejön a srác, de nem vette komolyan, mert akkor még csak egy szakítás szélén álltam. Így nyugodt szívvel elkezdett a sráccal kavarni. Nem járnak, mert a srác messze lakik (kb 300 km). A fiúra nem tudok mérges lenni, mert ő semmit sem tud. De a barátnőmre rá se tudok nézni, de elveszíteni sem akarom, mert már több, mint 10 éve ő a legjobb barátnőm. Ti mit csinálnátok a helyemben?

2018. jan. 1. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha több mint 10 éve batátnők vagytok,akkor beszélj vele mond el ami bànt
2018. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkodnek hogy:

- miert kacsingatok felre amikor jelenleg epp van egy baratom.

- elgondolkodnek, hogy miert nincs szuksegem idore, amikor epp szakitas szelen allok es maris uj fiuert epekedek, ez fajon miert lehet? nem volt szivfajdalmam nem volt szuksegem idore hogy kipihenjem a szakitast? talan ribi lesz belolem?

2018. jan. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás küszöbén álltál, és elmondtad a barátnődnek, hogy tetszik a srác. Ez szerintem nem olyan nagy dolog, hiszen azt írod, szerelmes vagy belé, a barátnődnek mégis csak annyit mondtál, hogy bejön. Nekem is bejön egy csomó pasi, mégse biztos, hogy akarnék tőlük bármit is. Ahogy az első is írja, ha 10 éve ilyen jó barátnők vagytok, akkor beszélj vele őszintén! Biztos vagyok abban, hogy nem akart téged megbántani.
2018. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Így jártál. A pasi nem egy pár leárazott cipő, amit el lehet vinni az orrod elől, miután elrakattad. Van döntési joga, hogy kitől mit akar. Bejön neki a barátnőd, ha mindketten szinglik, simán összejöhetnek. Az a 300 km köztetek nem lenne meg?


Tiszta dedó.

Se párkapcsolat, se felnőttek. Legközelebb a tini kategóriába írd ezt ki.

2018. jan. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!