Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha választhatnátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha választhatnátok, hogy megtujdátok, ki életetek párja, de (. ) mit választanátok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát megtudhatnátok, ki az a személy, DE az hogy megtudjátok, az azt vonná maga után, hogy nem lenne felhőtlen a kapcsolatotok, azaz még annyira sem, mint előtte lett volna, konfliktusok lennének, stb... de attól ugyanúgy ő lenne életetek párja, nem csalna meg senki senkit, DE sűrűn lenne veszekedés, nézeteltérés.


Mit választanátok?

Inkább bíznátok a szerencsére, ami azt is jelentheti, hogy elkerülitek egymást azzal a személlyel, és helyette olyannal sodor össze a sors, aki akár meg is csalna titeket, vagy úgy tűnik, ő a nagy ő, de mégsem, mert elváltok a végén, stb stb

Vagy megtudnátok, hogy ki az, akit nektek szánt a sors, de akkor konfliktusokkal tele kapcsolatotok lenne...

Nos?



2018. jan. 1. 14:59
 1/7 A kérdező kommentje:
*megtudjátok...
2018. jan. 1. 15:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetetlen a dolog. Hogy lenne életem párja az akivel konfliktusaink vannak? Ha most elképzeljük, hogy van valaki, akit nekem rendelt a sors (nem életem párjának nevezzük), akkor meg pont nem érdekel, hogy kit rendelt nekem, ha az vitás kapcsolat, akkor nem érdekel. Legalább annyira nem kell egy vitákkal teli kapcsolat, amennyire egy megcsalás.
2018. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Életem párja és veszekedés, ráadásul sűrűn? Többek között, azért az életem párja, mert még ritkán sincs veszekedés. Soha nem értettem, egyeseknél, miért van szoros kapcsolatban a veszekedés a párjával. Nekem nem azért van párom, hogy legyen kivel veszekedni.
2018. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Érzelmetlen a kérdés, még fantázia szintjén is. Mit választanék? A két lehetőség közül egyiket sem, mindkét verziónál jobb az egyedülállóság.
2018. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne az a pillanat, amikor veszek három macskát.
2018. jan. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ez egy Jolly Joker kérdés, mert ha megtudom kit szánt nekem az élet azt is megtudom, hogy kit kell 1 km-re elkerülni.

A viták természetesek egy kapcsolatban, hogy néha van súrlódás vagy feszültebbek vagyunk. De ha az életünk erről szólna akkor jobb lenne mindenkinek ha nem jönnék össze.


Másrészt nem hiszek abban hogy létezne egy számomra teremtetett férfiú. Jobb szeretem azt a felfogást, hogy vannak akivel passzolunk és van akivel nem. Így a másik fél is találhatna mást akár akivel jobban passzol... és pont ezért tudom becsülni a párom, mert a lehetőségei ellenére velem van.


Az pedig, hogy a nem megcsalást az igaz szerelemmel és a nagy ő fogalmával keverjük csak arra enged következtetni hogy fiatal vagy. Mert én ismerek olyan kapcsolatott ahol a felek nem léptek félre soha de pokol az életük. Vannak rosszabb dolgok is a megcsalásnál.

2018. jan. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aki életed párja, az pont azért lesz az, mert a kapcsolat nagyon jól működik. És egy kapcsolat sem azért működik jól, mert erre rendeltetett. Hanem mert minden nap energiát fektettek bele, és eldöntitek, hogy ti együtt akartok lenni. Sors ide vagy oda, ha nem tekeritek a biciklit a kapcsolat tönkre fog menni.
2018. jan. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!