Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tituláltok egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tituláltok egy fiatal párt szegénynek?

Figyelt kérdés
A fiatal alatt 20-on éves, külön élő párt értek.
2018. jan. 3. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Amikor használt ruhákra van csak pénzük, nem ehetik/vehetik még ételből sem azt a márkát, amit szeretnének, nincs pénzük legalább havi 1x elmenni, pl moziba. Nálam a szegény kb ez. Ők ne is gondolkozzanak gyerekvállaláson.
2018. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Használt ruha és nincs pénzünk havi 1 mozira sem.


Én azt nem sorolnám ide, hogy nem ehetik azt amit szeretnének.

2018. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Számomra csak lelki szegény ember létezik.

Egyébként tudod ki a szegények? Akik kevesebb, mint napi 2 dollárból élnek. Mi magyarokként is azon szerencsés emberek közé tartozunk, akik sokkal jobban élnek, mint az emberiség 98%-a. Meg kéne becsülnünk, nem folyton elégedetlenkedni.

2018. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
0%

Habár mi együtt élünk, sokszor érezzük magunkat csórónak, de ez nem látszik rajtunk. Nagyon sokrétű ez a dolog.


Párom 250-et keres, én 140-et, az albink+rezsi elvisz havi 130-at. Ellenben mindkettőnknek a legújabb ipahonunk van és volt mindig (szülő a telekomnál dolgozik), páromnak egy öt éves kocsija van (felesben fizetik az apjával a törlesztőt), ami mindig tele van tankolva (az apja cégére le tudja írni, így neki ingyen van), minden pénteken megyünk moziba ( párom apja ad rá pénzt) illetve, ha nagy a gáz, vagy csak meg szeretnék venni valamit magamnak akkor egy telefon apámnak és máris kisegít, van, hogy többel, mint amit kérek 8 kb 3-4 havonta fordul ez elő)


Ha nem segítenének a szülők nem lenne kocsi,histz nem tudnánk fizetni és tankolni sem, nem mennénk minden pénteken moziba és valószínűleg egy 20 ezer forintos telefonunk lenne. Tehát szegénynek is tűnnénk. Kajának hétköznap a legolcsóbbakat vesszük, párom menzán eszik, és alig eszem, inkább ruhára költöm a pénzem. Sokszor tologatjuk a számlákat is, hogy na most mit fizessünk be.

2018. jan. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%
Szegények, még nem tudják mi vár rájuk együtt:)
2018. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
4 no offense, de nem ti vagytok fölöttem az a proli házaspár, aki gazdagnak tetteti magát, és vajas zsömlét vacsoráztok?
2018. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én senkit nem nevezek szegénynek. Igazából nem nagyon érdekel más anyagi helyzete, amíg nem az adóm lenyúlásából szerzi a pénzét.
2018. jan. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szegeny az aki a jo let ellenere is gorgcsos es boldogtalan. Gazdag az ki penz nelkul is feltudja fedezni az ertekeket amik boldogabba tehetik. Mindenki tobbet mutat igy magyarban mint amilye van de o attol meg nem lesz jobb.
2018. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Négyes ezen jót röhögtem :D tele van tankolva a kocsi állandóan? Hat ez nem tudom mit jelent én nem járok naponta tankolni, nem mert nem tehetem meg hanem mert felesleges
2018. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 te os fogj egy penzes szulokkel rendelkezo asszonyt. : D
2018. jan. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!