Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, megtörtént már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, megtörtént már veletek, hogy olyan bunkó módon próbált ismerkedni veletek egy srác, hogy majdnem pofon lett a vége?

Figyelt kérdés
Ilyen esetben adtok még esélyt az illetőnek, ha később normálisan közeledik?

2018. jan. 6. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pirosnál megállt egy fekete bmw,dübörgött a zene, majd kiszóltak,hogy anyu apu nem sajnálta az anyagot belőlem, de szóljak ha kell pótlás,mert adnának még egy kicsit.Igaz nem randi volt, de ismerkedésnek szánták szerintem a maguk egyszerű módján.Majd bemutattak egy gyorsulást, a környéken kb pár percig semmit sem lehetett látni a gumifüsttől.
2018. jan. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha később “normálisan” viselkedik, az eléggé képmutatás. Az elején kimutatta a foga fehérjét. A mód, amiképpen ismerkedik az őt tükrözi. Ha ő ilyen, akkor miért adnék esélyt
2018. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
A Szia cica, van gazdád? volt a legbunkóbb eddig.
2018. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem volt még ilyen. Nem járok olyan helyekre vagy olyan társaságokba, ahol ilyenek vannak.

Eddig mindig elég volt, hogy érdektelenséget mutattam, aztán az illető nem próbálkozott tovább.

2018. jan. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
20%
Az #1-es hozzászóló nem meri leírni a folytatást: pár nap múlva ismét találkoztak és két héten belül összejöttek.
2018. jan. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A boxolo sracok,akikkel ismerkednek,fegyelmezettek. Meg a reflex bennuk van : tamadasnal azonnal utnek. Szoval en nem adogatok pofonokat,de azert megmondom,h vmi nem tetszik.

N

2018. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Bennük van a reflex. :D

Ez tetszett.


4-es válaszoló, ez elég nagyképű volt.

Nem kell ehhez "olyan" helyekre járni, meg "olyan" társaságba keveredni.

Én ülök az irodában a munkahelyemen, bejön az egyik ügyfelünk ügyintézője, és elsüti ezt a "Szia cica, van gazdád?" mondatot.

Egy normális, komoly cégnél. Ő viccnek szánta, én nem nevettem.


A bmw-s paraszt annyira tipikus, jellemző, hogy ez a kis történet nem egy F Astrás sráccal történt meg. Ezek a nyikhajok azt hiszik, hogy menők, de normális, értelmes nő szóba sem állna velük. Mondjuk nem is ilyenre hajtanak, hanem a pénzéhes, üresfejű, felfújt szájú cicababákra. Összeillenek, egészségükre. Csak az a baj, hogy az ilyeneknek is van szavazati joga. :)

2018. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mekkorát nézett volna a fickó, ha lekevertél volna egyet. Mondjuk nem érte volna meg az esetleges munkaügyi következményeket.
2018. jan. 6. 15:44
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

"4-es válaszoló, ez elég nagyképű volt.

Nem kell ehhez "olyan" helyekre járni, meg "olyan" társaságba keveredni.

Én ülök az irodában a munkahelyemen, bejön az egyik ügyfelünk ügyintézője, és elsüti ezt a "Szia cica, van gazdád?" mondatot."


Köszi az ítélkezést, nem vagyok nagyképű. Irodában dolgozom én is, velem ilyen nem volt még. De ha lett volna, "a cica van gazdid" szintű beszólást én nem érzem olyan súlyúnak, hogy majdnem felpofozzam. Meg az építkezésen való füttyögést sem tekintem "ismerkedésnek". De sajnálni tudlak, ha neked ilyen hamar felmegy a pumpa néhány faragatlan fazontól...

2018. jan. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem pofozkodok, hanem eltörtem az orrát.


Fogdosott egész randin, hiába szóltam rá. A mellemet, combomat simogatta.

Kikísért a metróig, és búcsúzáskor lefogta a fejem és megcsókolt. Visszakézből orrba vágtam...


De utána még vagy 2 hétig zaklatott, sőt, és végül apám fenyegetésére szállt le rólam végre.

2018. jan. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!