Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szegénynek számítunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szegénynek számítunk a mai világban?

Figyelt kérdés

Üdv

Nemrég randiztam egy csajjal, aki jól szituált, jó körökben mozog, szépségversenyt is nyert, volt pár gazdag pasija szerintem, de elég jól kijövünk.


Van egy barátnője, akit ismerek és ő is engem régebb óta, azt mondta a hátam mögött, szó szerint másoknak + a csajnak akivel randiztam (barátnője), hogy csórók vagyunk, ezen én is meglepődtem és rosszúl esett őszintén. Milyen benyomása lehet most rólam.


22 éves vagyok, jól szituált, ápolt, jó családi környezetből származok. Kb. 75 négyzetméteres panelban lakok a szüleimmel, tiszta, ellegánsan berendezett otthonos lakás. Van egy családi autónk, amivel én is járni szoktam, egy VW Passat kombi 2009-es.

Édesanyám és édesapám az átlaghoz képest jól keresnek. Nekem is a fizetésem átlag fölötti.


A csaj, meg házban lakik, átlagos szülők és autó, ennyi.


Tényleg csóróknak számítunk a mai nagy világban vagy normál embereknek ? Nagyon frusztrált lettem 1-2 napja, amióta visszahallottam.


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 10. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha beleszámítjuk a harmadik világban élőket is akkor az emberiség minimum 80 százalékánál így is jobban élsz.
2018. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%
Ezért nem kell nagyképű egóbajnok riibancokkal randizni
2018. jan. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Ez egy közepes-átlagos színvonal. Szociológiailag alattatok van az ún. "kádári kisember", ezalatt a munkásréteg, ez alatt pedig a perifériára szorultak (leszázalékolt rokkantak, hajléktalanok stb.) Úgyhogy semmi okod panaszra.
2018. jan. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Semmi konkrét adatot nem írtál, ki mit dolgozik és mennyiért, mennyi megtakarításotok van, stb. A lakásod megítélése meg szubjektív, sok lakást látok csoportokban FB-n, amire írják, mennyire otthonos, szép, közben meg olyan ocsmány és ízléstelen, 20 évvel ezelőtti divat szerint berendezve, hogy a nagyanyám se lakna benne. Gondolom a bútoraitok nagyja a KIKA / IKEA boltokból van.
2018. jan. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Legtöbb bútor most volt készíttetve 2016 körül, asztalossal speciális megrendelésre. Ennél újabb modelleket mostanság sem láttam, de nem fogom most fényképzni a bútorokat.


Édesanyám : 175.000 FT körül keres (Nettó)

Édesapám : 150.000 FT körül

Én : 200.000 FT keresek havonta, de melóm mellett mással is foglalkozok.


Megtakarításunk kb. 1 millió forint (Ha megbetegednénk talán vagy hasonló célokra) De ezen kívűl nyaralásokra is szoktunk letenni pénzt.

2018. jan. 10. 17:02
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Akkor tenyleg csorok vagytok. Gondolom nem eheztek, de azert ez ilyen atlag csoro szinvonal. Deichmannban vasaroltok uj cipot, sok learazott ruhat vesztek, stb.
2018. jan. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Keress egy normális,értékes hozzádvaló nőt, aki nem csak kívül de belül is szép.
2018. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
92%

Ez még nem átlag feletti színvonal sajnos, ez alsó középosztály.

Jól szituált az, aki 1 millió körül keres minimum. Ez még mindig nem a gazdag kategória, hanem a felső középosztály. És ettől még bőven van felfelé.

Szóval, lehetséges, hogy a lányhoz képest tényleg szegényebb vagy. De ha neki meg minden mást felülír, akkor nem vesztettél sokat.

2018. jan. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem egyáltalán nem vagytok csórók, ez egy teljesen normális, élhető színvonal.
2018. jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"aki jól szituált, jó körökben mozog"


Ehhez képest nagyon is.

2018. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!