Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szegénynek számítunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szegénynek számítunk a mai világban?

Figyelt kérdés

Üdv

Nemrég randiztam egy csajjal, aki jól szituált, jó körökben mozog, szépségversenyt is nyert, volt pár gazdag pasija szerintem, de elég jól kijövünk.


Van egy barátnője, akit ismerek és ő is engem régebb óta, azt mondta a hátam mögött, szó szerint másoknak + a csajnak akivel randiztam (barátnője), hogy csórók vagyunk, ezen én is meglepődtem és rosszúl esett őszintén. Milyen benyomása lehet most rólam.


22 éves vagyok, jól szituált, ápolt, jó családi környezetből származok. Kb. 75 négyzetméteres panelban lakok a szüleimmel, tiszta, ellegánsan berendezett otthonos lakás. Van egy családi autónk, amivel én is járni szoktam, egy VW Passat kombi 2009-es.

Édesanyám és édesapám az átlaghoz képest jól keresnek. Nekem is a fizetésem átlag fölötti.


A csaj, meg házban lakik, átlagos szülők és autó, ennyi.


Tényleg csóróknak számítunk a mai nagy világban vagy normál embereknek ? Nagyon frusztrált lettem 1-2 napja, amióta visszahallottam.


Válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 10. 16:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
18: biztosan nem egy helyen élünk, és a 2000€ úgy értem hogy albérlet nélkül, hitelek nélkül. És van ahol ketten keresnek 2x 2000€
2018. jan. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Torcsa90 ***** válasza:

Kérdező! A Ti vagyoni helyzetetek egyáltalán nem szegény. Teljesen átlagos.

Az alábbi pedig az előttem szólókhoz szól.

Magyarország tényleg erősödik és baromi jó hely lett mostanság. Minden 8 általánost végzett bolti eladó és segédmunkás nettó 250-400 k-t visz haza a maximum 5 éves BMW-jén vagy mernyójával a minimum 150nm-es lakásába, ami Budapest legmenőbb környékén található. Legalább is itt GY.K.-n. Igaz egy kezdő orvos fizetése 180-200k-nál kezdődik, de biztos igaza van itt a többségnek. Akkor viszont valaki adja meg azon munkahelyek elérhetőségét, ahol ennyit kereshetek idegennyelvtudás nélkül 8 órában egy 2 hét alatt elvégzett okj-val és akkor már hagyom is a francba a mérnöki karrieremet, mert itt se lehet keresni 300.000+ ezreket meg milliókat havonta. És akkor talán elérem a magyar átlag középosztályt. Szánalmas, hogy ennyire torz kép van a magyar valóságról. Ismerek felnőtt szakembereket, akik a mai napig kb nettó 100 ezret + vmi. hangyányi kafetériát visznek haza. Ismerek bolti eladókat is. Egy nagyon márkás sportruházatot áruló bolt is olyan MAX. nettó 170k-t fizet egy alkalmazottnak. Most azok, akik az előbbieket vállalkozóként írták, hogy mennyit keres, azok meg nézzék már meg, hogy ők mennyit fizetnek az alkalmazottjaiknak. Ide a rozsdás bökőt, hogy nem fog 2-essel se kezdődni a fizetés az általuk kibocsájtott bérlapon.

2018. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!