Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostanában egyre többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában egyre többet beszélek az exemmel, h véletlenszerűen találkozunk. Mi lesz ennek a vége. (? )

Figyelt kérdés

Már 5 éve, h szakítottunk. Karácsony előtt bejött üzletünkbe ajándékot venni, beszéltünk pár szót, nagyon közvetlenek voltunk egymással. Utána többször is összefutottunk véletlenszerűen a plázában, többször is beszélgettünk. Legutóbb megakart hívni kàvéra, de amúgy is siettem, másik, h nem tartottam okos ötletnek, főleg, h neki felesége már és gyereke, nekem pedig párom, attól függetlenül, h most egyikünknek sem oké a magánéletünk. Nem tartom ezt okos ötletnek. Ma is rám írt egy kvázi értelmetlen dolog miatt és úgy érzem, h csak simán írni akart...

Azóta már gondolkodtam azon is, h lehet, h anno még gyerekek voltunk, most lehet, h “tökéletes” lenne a kapcsolatunk (ha nem lenne felesége/barátnője és gyereke... Veletek történt már ilyen? Hogy visszagondoltok esetleg az exetekre, h most mi lenne X év eltelte után? Persze, nem akarom, h ebből bármi legyen, csak elmélkedtem :)


2018. jan. 14. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy exemet sajnálom csak, vele működne most is (és működött akkor is, csak barom voltam). A többinek nem véletlenül lett vége.
2018. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vissza gondolva mi nagyon gyerekek voltunk még akkor a komoly kapcsolathoz, sok volt a veszekedés és végül ez lett a szakítás oka. Most a sok találkozás után előjött bennem, h vajon most is olyanok lennénk-e egymással vagy most lehetne igazi a kapcsolatunk?! :) Ő ma, h rám írt, elkezdett viccelődni, h “ugyan olyan kis kedves vagyok mint régen”, meg hasonló szövegek, mintha picit ő is visszament volna az időben. A vicces az az egészben, h ők ugyanabban a faluban laknak, ahol az én párom is, csak 1 utcával alrébb 😂
2018. jan. 14. 18:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz ennek jó vége :D
2018. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!