Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez valóban az egyik legbunkóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban az egyik legbunkóbb dolog volt amit egy férfi mondhat egy nőnek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj a cégnél, én nagyon kedvelem egyébként mert okos csinos és tényleg jó világlátása van, jó vele lenni. Bevallom néha szoktam piszkálni, én a vezetésben dolgozom ők ugye alattam.

Elég jóba vagyunk így kollégák szerintem belefér az a poénkodás amit mi csinálunk, mindenki szeret itt lenni. Van párja egyébként, ha nem lenne biztosan összeszedtem volna már. Ez néha frusztrál mert tényleg tetszik, szerencsés akinek ilyen párja van, jó kis csaj.

Viszont ma kicsit messzire mentem, egész nap ideges voltam már tegnap este is, így is aludtam el így is keltem fel és itt reggel egy apróságot felfújtam illetve elvicceltem de kissé ingerültebben a kelleténél. Arról volt szó, hogy ő hozott reggel egy bizonyos édességet amit én egyébként nagyon szeretek és ő pedig mondta, hogy nem ehetek bele mert az övé. Én pedig elkezdtem viccelni vele a "táplálékláncról" hogy milyen ez a közösség, ki van a csúcsán (én...) kinek mi a dolga és kötelezettsége és ha én kérek tőle cukrot akkor neki kötelessége ellátni vele engem is. Persze először csak nem tetszett neki, visszabeszélt, hogy vegyek magamnak én felhúztam magam és elég megalázóan beszéltem vele mindenki előtt, hogy nevelni Ő engem csak ne akarjon de ha gondolja leszek a szellemi vezetője és megtanítom a dolgok rendjére mert úgy látszik eddig még nem nevelték meg. Persze viccnek szántam. De nagyon megsértődött, pityergett és kiment, én még mondtam neki vigyorogva, hogy najó akkor jöjjön ide és öleljem meg de rám kiabált, hogy dehogy ölel meg hagyjam békén ne is szóljak hozzá, elege van belőlem. Utólag lehet picit messzire mentem, pedig először tetszett neki az ilyesfajta poénkodás, egyébként mindig ezt csináljuk lehet ma neki is szarabb napja volt. Szerintem ha más nem hallotta volna nem akadna ki ennyire de így valóban megaláztam. Sőt mondták nekem, hogy egy nőt ennél jobban nem alázhattam volna meg szóban. Én ezt sajnálom bocsánatot fogok kérni. De szerintem annyira nem volt vészes, de most mindenki ellenem van érzem, azért ennyire nem volt komoly.



2018. jan. 16. 13:47
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
97%
Vezező mi? Tudod mit kéne neked vezetni? Ipari áramot! Te bunkó állat.
2018. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
95%
Jó nagy bunkó vagy.
2018. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%
Egy igazi tirpák paraszt vagy!
2018. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

Kiábrándító és szánalmas az erődemonstrálás a "gyengébbeken".

23/N

2018. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

UUUUH.. hát ez nagyon gáz volt.Azonnal kérj tőle bocsánatot. az a baj, hogy mivel nyilvánosan aláztad meg, így sajnos a nem nyilvános bocsánat kéréssel nem is tudod tökéletesen helyreállítani a dolgot.

És még ő öleljen meg téged...eszednél vagy?


Tudod, van egy kedvenc királyom a történelemben, akinek az volt a titka, mindenki azért szerette, mert nem úgy viselkedett legtöbbször, mint egy király.

2018. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
95%

Ha jó vezetőnek tartod magad akkor összehívod a csapatot akik hallották ahogy belegázoltál a lelkébe és nyilvánosan bocsánatot kérsz tőle mindenki előtt és megígéred hogy máskor ilyen nem fog előfordulni.

Egyébként ettől nem kevesebb leszel a dolgozók előtt hanem több.

Én alosztályvezető vagyok egy nagy cégnél de soha nem mernék magamnak megengedni ilyet. Mindig szem előtt kell tartani hogy függnek tőled és a poénkodás meg élcelődés ilyenkor nagyon egyoldalú. Nem élj vissza a hatalmaddal mert az undorító dolog.

2018. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
29%
pedig az volt, a legnagyobb hódító. Csak azért nem írom le ki volt az, mert zsidó volt, és nincs kedvem a szétoffolós, gyülölködő kommentekhez.
2018. jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%

Őszintén, itthoni vezetőktől, többet nem is várok. Mondhatni, a többi nagy ász között, még szolid is vagy.

Gyorsan veregesd meg a vállad.

2018. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Minden egyes mondattal azt fejezed ki, hogy mindenki más alattad van, te pedig felül, te vagy a főnök, te vagy hatalmi pozícióban. Teljes természetességgel beszélsz a saját felsőbbrendűségedről, és érezni, hogy a csajt totálisan alárendeltnek tekinted. A "poénkodás" meg úgy hangzott, mintha végre egy percre őszintén beszéltél volna.


Szerintem amíg ennyire különböző szintre helyezed magadat és őt/őket, addig tök felesleges bocsánatkéréssel vesződnöd, csak formaság, tartalom nélkül.

2018. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Hol dolgozol? Csak hogy tudjam, hova ne menjek... Szerencsétlen lány kapcsolatban van, minek kell zaklatni meg hajtani rá? Dolgozni próbált, te pedig egy utolsó aljadék vagy.

Ha nem lenne pasija már fölszedted volna? Ilyen gondolkodással abszolút nem vagy vezetőnek való.

23/N

2018. jan. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!