Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért hiszi mindenki azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért hiszi mindenki azt, hogy sporttal minden testet szebbé lehet tenni?

Figyelt kérdés

6 éve rendszeresen sportolok. heti 5 edzés van. a versenyeken szép eredményeket érek el. ettől függetlenül nincs jó alakom.

a lábaim vastagok, a csípőm nem szép.mellem nincs. nem rég tettem fel egy kérdést ezzel kapcsolatban. mindenki azt javasolta, hogy járjak el este futni.. mért nem lehet megérteni, hogy a futástól nem lesznek a vékonyak a lábak?sőt vastagabbak lesznek az izomtól. nem lehet mindenki jó alakja. mért kell mindenkit azzal basz.tatni, hogy járjon el futni?


2010. jún. 5. 14:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mit sportolsz?
2010. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nyilván most ez a divat... én ellenállok neki. ☺
2010. jún. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
ha túlzásba viszi valaki a sportot attól nem lesz jobb alakja, sőt, kell egy ideális középút. pl. az úszólányoknak túl széles a válluk, stb. A futás meg igenis jó, egy kis tornával kombinálva, csak nem szabad átesni a ló túloldalára...
2010. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kosárlabda.atlétika.kézilabda.
2010. jún. 5. 14:29
 5/20 anonim ***** válasza:
Kishölgy - örülj, marha jó a genetikád, ezek szerint. :) Már ha ilyen könnyen pakolsz fel izmot. Ez a futás meg gyúrás amcsiból átszivárgott divat, ne törődj vele.
2010. jún. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát én nem érzem úgy, hogy túlzásba vinném..mert még így is van rajtam felesleg.egyetlen módszer ahogyan fogyni tudok az a koplalás. de akkor meg a mellem tűnik el teljesen. nem értem mért várják el mindenkitől a tökéletes legyen, van, hogy egyszerűen nem olyanok a génei..
2010. jún. 5. 14:32
 7/20 A kérdező kommentje:
nem tudok örülni neki mert az izom fölött ot marad a háj..
2010. jún. 5. 14:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát értelek én... Akkor próbálj kicsit marhulni a kalóriával... A szénhidrátot csökkentsd drasztikusan (na nem egyik napról a másikra, mert akkor összezuhansz). Az izomhoz főként fehérje kell, szóval azt emeld picit. Talán ez a jó megoldás.
2010. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

nem elvárás, kinek mi tetszik:) egyedül azt nem szeretem, amikor valaki tojik az egészre, és meg se próbálja..

egyébként mi lenne, ha kicsit nőiesebb sportokkal próbálkoznál, mondjuk aerobic?

2010. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

14:28- az úszónők szerintem nem tehetnek arról, hogy széles a válluk, ez hülyeség, és egy kis sport nem árt meg senkinek, szerintem egy sportos test jobban mútat mind nőn, mind férfin.

Mellesleg mostanság sok pasi elég punnyadt!

2010. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!