Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Átlagon felülien igényes lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagon felülien igényes lennék?

Figyelt kérdés
Évente kb. 720.000 forint körüli összeget költök ruhára, kozmetikumra, sminkre, cipőre, táskára, fodrászra, kozmetikusra,körmösre. Ez havonta 60.000 forint átlagban, de van olyan hónap amikor kevesebbet vagy többet vásárolok. Nem érzem jól magam, ha ápolatlan és rosszul öltözött vagyok. Más kiadásom nagyon nincs.

2018. jan. 20. 16:11
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Én évente hasonlóan ennyit költök cigire, kávéra és energiaitalra. :D

Amúgy mit számít? Ha neked így jó akkor csináld így. Szerintem már súrol egy határt, hogy túl sok figyelmet fordítasz a külsődre, de pont nem rám tartozik.

2018. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%

Komolyan számít az, hogy Jóska Pista szerint az vagy? Nehogy már mások döntsenek az életedről.

Szerintem amúgy nem sok, ennyit én is költök ruhákra férfiként.

2018. jan. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
49%
Igen és önbizalomhiányos.
2018. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Ettől se átlagon felüli, se igényes nem vagy.
2018. jan. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Melegebb időben teniszezni is szoktam ez is egyfajta kiadás.
2018. jan. 20. 16:20
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Attól, hogy havi 60 ezret költesz magadra, még nem biztos, hogy igényes is vagy.
2018. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
95%
Ha megteheted,költs,bár ettöl kevesebből is tud egy, nő igényes,csinos lenni.Néha látok méregdrága ruhákat nőkön amik kevésbé előnyösek.Én is igényes vagyok ês átlagban felét se költöm magamra havonta.Az öltözködés foglalkozásfüggő is.
2018. jan. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Nekem az igényesség nem ezt jelenti, inkább azt gondolom költséges vagy, de ha van miből és nincs jobb helye akkor ennyi.
2018. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm azt az üzenetet amely azt ajánlja hogy adjam a szegényeknek mivel kidobott pénz.

Szoktam jótékonykodni főleg gyerekeknek, de nem gondolom azt hogy egy felnőtt életerős embert nekem kellene támogatnom csak azért mert szegény. El lehet menni dolgozni, képezni magad és akkor több lesz. A szociális háló fenntartásához az adómmal is hozzájárulók és igen zavar hogy a segélyből a végén cigi,ital és müköröm lesz.

2018. jan. 20. 16:38
 10/23 anonim ***** válasza:
Én ezt már inkább értelmetlen költekezésnek nevezném.
2018. jan. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!