Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet pedig rég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet pedig rég nem gondoltam rá de mégis az álmomban volt?

Figyelt kérdés

Az álmom:

Régi barátság extrákkal lány barátommal találkoztunk. Nagyon örültem, hogy láttam és látszólag ő is. Valahogy megjelentek a barátaim, hogy szórakozni hívjanak. A csaj szomorú lett és csak annyit mondott, hogy nyugodtan menjek és úgy éreztem, hogy egyre távolabb van a lány és lassan elvesztettem őt. Azóta rossz kedvem van.



2018. jan. 20. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg régen jó volt vele, és most valahogy előjött ez az érzés, hogy hiányzik. Én is gyakran álmodom olyan sráccal, akivel nem lett semmi, és már nem érdekel, mégis hiányzik milyen jókat beszélgettünk míg haverok voltunk.
2018. jan. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valahol hiányzik. Ennyi.

Én is álmodok egy számomra fontos személlyel. Hiányzik a társasága, és némi nosztalgia.

2018. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak ilyen álmai. Ez ilyen tudatalatti dolog.
2018. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát keresd föl a lányt, ha még közel egy évvel később is kiemelted ezt a kérdést.
2018. nov. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!