Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan itt, aki még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan itt, aki még sosem volt féltékeny?

Figyelt kérdés

Sok cikket, véleményt olvastam a féltékenységgel kapcsolatban, hogy nem egészséges és csak az önbizalom hiánnyal szenvedők féltékenyek. Írják hogy csak félteni szabad a másikat.

De ha adódik egy olyan szituáció, hogy a pároddal flörtölnek vagy tetszeleg előtte egy nő vagy egy pasi legyeskedik körülötte kizárt dolognak tartom, hogy egy egészséges ember ne legyen féltékeny! Ez emberi tulajdonság! Ti hogyan kezelitek ha valaki ráhajt a szerelmedre?


2018. jan. 20. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínű beteg vagyok, de soha nem voltam féltékeny, soha nem veszekedtem, kiabáltam, úgy ideges sem, max, kicsit zavartak dolgok.

Félteni viszont féltem a párom. Például, nagy forgalomban idegen helyen vezet, vagy éjszaka, kihalt részen jön haza.

2018. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Nézd ha te külsőben azaz másban látod a boldogságodat kizárólag azt tükrözi hogy nem vagy egész önmagadban komplexusaid vannak depressziós ez adja a féltékenység kulcsát.


Ad 1 feltételezed hogy nem vagy elég jó a párodnak hisz magadnak sem vagy elég jó


Ad 2 megpróbálod birtokolni miközben negatív asszociációkat hozol létre akár valósan akár vélten.


Gyakorlatilag önbeteljesítő jóslatokat teremtesz magadnak és kizárod magad a pozitív dolgok megvalósulása elől.


Sőt látrehozod a problémáidat és görgeted magad előtt.



Légy magaddal elégedett és légy hálás, majd gondold végig ki a párod ha ismered és szereted és van összang őszinteség tudni fogod mi neki a legjobb és elengeded ha menni akar, de általában az egész embereket nagyon ritkán hagyja el egy másik egész ember..


Talán célszerű lenne megválogatni kive illesz össze és ki az aki egész ember legalábbis törekszik rá.


Köszös inteligencia szint közös hobbi közös ideológia közös humor.


Ha ezek nincsenek meg talán nincs is dolgotok egymással..

2018. jan. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még nem voltam féltékeny. Pedig volt már jó néhány barátnőm. Félteni rendszerint féltettem őket, de hogy féltékeny.. Én meg merek esküdni, hogy maradéktalanul megbíztam mindegyikben. És nem csak azért, mert leszakítottam volna a fejeket, ha félrelépnek... Hanem mert elképesztőnek tartottam volna a szitut és még ha valaki be is próbált volna kavarni, nem hiszek neki.
2018. jan. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!