Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátom a barátnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátom a barátnője háta mögött ismerkedik lányokkal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Próbálom jobb belátásra bírni a barátomat, de nem nagyon hallgat rám. Testileg még nem csalta meg a lányt, de szerintem csak idő kérdése. Ismerem egyébként, barátomnak tekinthetem őt is. Nagyon aranyos lány és sajnálom őt, mert nem ezt érdemli.

Mit tennétek a helyemben?


2018. jan. 20. 20:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tennek. Az biztos, hogy az eletemet mar nem biznam ra, mert aki egy embert elarult az elarulhat meg egyet. Legkozelebb talan pont azt, akit addig a baratjanak hivott. Az ember egy egyseges egesz.
2018. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megpróbálnám úgy lebuktatni, hogy véletlennek tűnjön. Tétlenül nézni biztos nem tudnám.
2018. jan. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De miért csinálja? Szegény kiscsajnak nagy fájdalmat fog okozni, ha megcsalja.

Ha ő is barát, én is "véletlen" folytán intézném, direkt nem mennék bele, hogy kiderüljön, te adtad a tudtára.


Esetleg a barátnőnek tennék fel kérdéseket ezzel kapcsolatban, hogy mondjam, picit manipulatív módon, közvetetten utalnék rá, vagy csak kérdeznék, nem is állítanék. (Nekem pl már akart egy haver úgy sz.art kavarni, hogy egy közös csaj haverjukra mikor épp megölelték egymást feltűnően rám nézett kimereszettt szemekkel és pofát vágott, mintha többről lenne szó, érted.. beszéltem utána barátommal, biztosan tudom,hogy nem volt indokolt. Ahogy azt is tudtam már ekkor, hogy az a személy sunyi, és utólag be is bizonyosodott, hogy kétszínű volt)

2018. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!