Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem a "pillangókat" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem a "pillangókat" a hasamba és miert vagyok ennyire zavarban a közelében? Felnőtt korban is lehetséges ez az érzés? Hogyan tudnám kezelni? 21/l

Figyelt kérdés

Pár hónapja munkat váltottam. Az első pillanattól kezdve vonzott valami a munkatársamban az érzést még 13-14 éves koromban éreztem azóta nem.

A srác külsőleg nem az idealom sőt ... ennek ellenére egyre jobban zavarban vagyok a jelenlétében. Hogyan tudnám kezelni leplezni ?

A felettesem így még kellemetlenebb számomra.

9 évvel idősebb, mindenki kedveli őt az ott dolgozók közül.


2018. jan. 20. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Biztos azért van, mert már nem vagyok 21 éves, de az ilyen történetekből nagyon ritkán lesz szép szerelmi történet.

Ha nem szeretnél tőle semmit, akkor tudatosítd magadban ezt, vagy válts munkahelyet.

2018. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Amíg kitalálod, megkefélhetlek? 😊
2018. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ezt hívják vonzalomnak.
2018. jan. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenki kedveli ne csodálkozz, hogy rád is hatással van. De én a helyedben próbálnék nyugisnak mutatkozni előtte, míg el nem múlik a varázs, mert munkahelyen nem jönnék össze senkivel.
2018. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Csábítsd el.
2018. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ó, kislány, én is nem rég, 26 évesen döbbentem rá arra, hogy a pillangók nem haltak meg a tini korral. Egyszerre döbbentett le, hogy egy régi érzést élek újra- és egyáltalán még érzem-, amire már nem is emlékeztem. Örültem is, utána meg nagyon el is szomorított.

26N

2018. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én sem szeretnék munkahelyen.


Nem érzem magam kislanynak es nem 66 vagy hogy lekislanyoz

2018. jan. 21. 10:21
 8/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges persze, nem is kell leküzdeni. Sokkal jobb pillangós gyomorral csicskázni egy munkahelyen, mint lepkék nélkül.

És azért sem érdemes leplezni, mert a férfi biztos megszokta már, hogy kedvelik és tetszik a munkatársainak. Még az is előfordulhat, hogy bejöttök egymásnak és ha függetlenek vagytok összejöttök. Vagy beszélgetsz vele, és ahogy jobban megismered, megdöglenek a pillangók. Légy türelmes.

2018. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#7 bocs, de ha szerelmes vagy és így kitérsz, hogy ez így nem jó mert munkahelyen nem, akkor az elég kiábrándító szerintem.
2018. jan. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy terhes vagy?
2018. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!