Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok! 95 kg jarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok! 95 kg jarok gyurni. De egyszeruen a lanyokkal nem boldogulok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

21eves vagyok. Es valamiert a csajozas nem megy:/

Nagyon szeretnek randizgatni lanyokkal de egyszeruen nem megy se szorakozo helyen se sehol.

Sajnos nem vagyok egy nagyon helyes fiu de hatha van, olyan lany akinek tetszenek.

Segitsetek mit csinaljak?


2018. jan. 21. 05:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ha túl sok izom van rajtad az tud taszító lenni.

Foglalkozz önismerettel, önszeretettel, önelfogadással.

Olvass könyveket párkapcsolati témában.

2018. jan. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Attól nem kell félni, hogy túl sok izom van rajta, inkább hogy nem elég szálkás
2018. jan. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Olvasson önismereti könyveket? Ugyan már.

Kezdej el olyan helyekre járni, ahol vannak lányok. Pl egy táncsuli vagy valami jó tanfolyam. És kezdj velük beszélgetni. Majd apránként belejössz. Senki nem menthetetlen és mindenki tetszik valakinek. Lehet esetleg a csúnyácskább lányok, de lesz akinek tetszeni fogsz.

2018. jan. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon jo fejek vagytok koszonom a biztatast es igazatok van. Megkell probalni csak lesz valaki akinek tetszek
2018. jan. 21. 09:20
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az azért sokat elmond, hogy az első dolog amivel meghatarozod magad, az a gyúrás. A nőknél a tested az egyik legkevésbé fontis szempont, a vilagnezeted, a jövőképed érdekli őket és a figyelmed. Az, hogy legyen belőled valami.

A gyúrás a mai világban egy luxus a társadalom szemében, hiszen haszna nincs. Ha pedig te gyúrni jársz és mellette az eleted nincs rendben, akkor olyan ez, mint a negyvenévesen anyuval élő srác, akinek luxusautoja van. Van egy jó tested, miközben fontosabb dolgok nincsenek meg.

2018. jan. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Keress valami hobbit, ahol közösség van (lányok is) és ismerkedj. Nem kell mindenkire azonnal nyomulni... tudid egy lánynak sok lany barátnője van... :)
2018. jan. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Talan te, ipyen vagy?
2018. jan. 21. 09:35
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És miről beszélgetsz a csajokkal?


Figyelj, a "gyúrás" önmagában nem tesz vonzóvá. Én kb. 20 kilóval vagyok könnyebb nálad, épp annyit edzek, hogy lapos maradjon a hasam és meg legyen egy kis mellizmom, amúgy tök átlag alkatom van. Ennek ellenére valahogy mindig találkozom olyan csajokkal, akiknek szimpatikus vagyok/bejövök. Persze nem lesz mindből randi vagy kapcsolat, de nem is ez a lényeg.

Egy nőnek fontosabb az arc (na jó, ezen nem tudsz változtatni), valamint a viselkedés (ezen már igen). Ha pl. vidámnak, magabiztosnak, kiegyensúlyozottnak látnak, az vonzó a szemükben. Ha figyelsz rájuk, meghallgatod őket, az jól esik nekik. Pl. ha vissza tudsz idézni velük kapcsolatban bármilyen elejtett infót - mondjuk hogy hívták az első kutyáját, milyen ruha volt rajta múlt héten stb. - az gyakran szemlátomást is jól esik nekik. "Nahát, te tényleg figyelsz rám!"

Az se hátrány, ha hozzá tudsz szólni ahhoz, amiről beszélnek. (Jó, ha gyúrósként nem csak a fehérjebevitel-szériázás-naturál vagyok témakörökben vagy képes megszólalni :D )

2018. jan. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrj rá a kommunikációs képességeidre is! Google segít 😉
2018. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az első dolog ami megütötte a szememet hogy leírtad hogy "95 kg járok gyúrni". Ez a lányok nagyrészénél 20ad rangú szempont. A figyelem, kedvesség, intelligencia többet nyom a latba. Akinél számít hogy milyen a tested, annak számít a fejed és az anyagi helyzeted is. De ilyen lányokat inkább kerüld el messzire.
2018. jan. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!