Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-25 éves, vonzerejük virágáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves, vonzerejük virágában, fénykorában lévő nők! Ti szoktatok arra gondolni, hogy nektek mennyire jó dolgotok van?

Figyelt kérdés

Kismillió statisztika van erről, hogy a fiatal nők a jelen társadalomban mennyire előnyt élveznek. Ők a társadalom "gyöngyszemei", és úgy is kezeli őket, viselkedik velük mindenki mintha ők drága kövek lennének. Akkor is különlegesnek tartanak (főleg a férfiak) ha amúgy az ég világon semmi különleges nincs benned, csak hát akkora érdeklődés van a nők iránt ebben a korosztályban, hogy már alapból különlegesnek számítasz. Nem várnak el tőled semmit, feltétel nélkül segítenek. Ha pl. nem megy a matek az egyetemen és ezt kiírod fb.-n a csoportba, 10-en írnak rád, hogy jaj én nagyon vágom ezt, hadd segítsek (természetesen ingyen), vagy ha elromlik otthon a vízvezeték, akkor is 10 férfi teper és erősködik, hogy jaj én nagyon értek ehhez, pár perc alatt megszerelem neked. stb. Ilyen kiváltságokban biztos részetek van. Nem valami nehéz az élet nektek, gondolom :) Hiszen mindenki oda van értetek. Többek között én is.


De belegondoltatok már valaha, mekkora különbségek vannak nők és nők között? Most jöttem haza a boltból (ott ihletett meg a kérdés) és végig néztem az ottani 40 év körüli árufeltöltők, hússzeletelő, pénztáros nőkön... és az a gondolat futott végig rajtam, hogy úr isten, mekkora különbségek vannak nő és nő között. Ezek a nők már senkinek sem kellenének. Az ég egy adta világon senkinek, még egy csöves-nek sem! Szó szerint. Még egy kocsmatöltelék alkoholistának vagy egy csöves-nek sem, vagy csak ha nincs ló jó a szamár is alapon kellenének. Egyéb már férfiról álmodni sem merhetnek. Pedig hát nem rossz emberek ezek, dolgoznak keményen, de mégis a természet így elbánt velük. Vajon 20 évvel ezelőtt ők utánuk is döglöttek a férfiak? Lehetséges amúgy, csak az idő, a kor a nők legfőbb ellensége.


Szóval vissza a kérdésre. 20-25 éves nők, ti tisztában vagytok vele és szoktatok rá gondolni, hogy fú most nekem milyen jó dolgom van? Mennyire engem akar minden férfi? Arra esetleg szoktatok gondolni, hogy később mindez megváltozhat, és hogy most kell kiélveznetek az életet és a vonzerőt amit a természettől kaptatok, mert nem fog ez örökké tartani?



2018. jan. 22. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Sajnállak, mert süt a szavaidból a keserűség.

23 éves lány vagyok,nem állnak értem kígyózó sorok, sőt, facebookon sincsen egy imádóm sem és életemben egyetlen ember szólított le az utcán, egy nyomulós néger, aki elől kb el kellett menekülnöm.

2018. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az, aki kb heti szinten kiír egy ilyesmi kérdést, amiben közli, hogy egy nő csak 25 éves koráig kelendő, ha addig nem talál párt, egyedül hal meg? Sok gyakorishoz hasonlóan, te is valami másik univerzumban élhetsz, mert hogy nem ebben a világban, az biztos.


Amúgy én 21 éves lány vagyok és tisztában is vagyok vele, hogy mennyi előny származik abból, hogy fiatal vagyok és csinos. De önmagában a kor semmit nem jelent. Ha dagadt lennék és csúnya, szerinted kinek kellenék, csak azért, mert fiatal vagyok? Nem épp a legjobb pasiknak. Egy csinos 40-es viszont nagyon kapós(pl anyum 44, elvált és rengeteg pasi pályázik rá). Szóval ez nem korfüggő dolog.

2018. jan. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát...reméljük fiatal vagy, úgy még kinőheted a maximuszretarduszmuszod te$...sose nyomj full kretént
2018. jan. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi ennek a kérdésnek az értelme? Úgy őszintén.
2018. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%

Annyira el vagy tájolva, hogy még olvasni is fárasztó.


20-25 éves koromig is mindent egyedül oldottam meg, mert baromira senkit nem érdekelt, hogy lány vagyok. Senki nem segít rajtad a két szép szemedért, ha valakinek segítenek "ingyen" azért teszik, hogy megdughassák. Kvázi olcsó kvának tartanak. Persze sokan azok is. De ez hol igényesség? Kinek kéne komolyan egy olyan nő, aki hagyja magát megbaxatni olyan segítségért, amit magától is meg tud oldani...?


Fél éve pedig vízvezeték szerelőt kerestem, mivel csőtörés volt nálam. A mai férfiak nemhogy szerelni nem bírnak, de irgalmatlan munkámba került egyáltalán találni szakembert. Aki aztán nem ingyen, hanem igen komoly órabérrel dolgozott. Sőt, a legtöbb esetben csak reménykedhetsz nőként, hogy nem vág át, mert egy ostoba puncinak néz.


Ha ezekre az egyszerű, buta, olcsó prostikra vered a nyálad hajrá. Egy értelmes nő elboldogul egyedül is. És negyven éves korában sem fogsz találkozni vele "árufeltöltőként", hisz tanult, képezte magát és nem szorul rá ilyen munkára, továbbá ad is magára és kívánatos lesz. Nem csak ocsmány negyvenes nők léteznek.

2018. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tanulok, dolgozok, èrettsègi utàn kiraktak a bàntalmazò szüleim, te, rohadt jó dolgom volt/van...

Senkinek nem kezel felsöbbrendüként csak azèrt, mert lyuk van a làbam között, nekem is ugyanùgy pénzért adjàk a kenyeret a boltban.

Hú, de jó nekem így 24 éves nökènt, mi? Cserélni akarsz tàn?

2018. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

23 éves csajként SEMMIT nem érzékelek ezekből a marhaságokból, amiket itt összehordtál :D


"Akkor is különlegesnek tartanak"

Eddig egyetlen ember, a párom mondta nekem, hogy különleges vagyok, de ezt én is mondom neki, szóval nem a huszonéves lányok privilégiuma.


"Nem várnak el tőled semmit"

Végülis nem, nem kell normálisan viselkednem a párommal, nem kell a szüleimet istápolnom, nem kell keményen készülnöm a vizsgáimra, nem kell munkában se teljesítenem, nem kell megfelelnem a társadalmi normáknak, stb.


"feltétel nélkül segítenek"

Hol? Kik? Adnál elérhetőséget a csodatevő manókáidhoz? Néha jól jönnének, de én nem ismerek ilyet...


"Ha pl. nem megy a matek az egyetemen és ezt kiírod fb.-n a csoportba, 10-en írnak rád"

Épp múlt héten volt vizsgám, amihez hiányos volt a jegyzetem, írtam a facebook csoportunkba, hogy valaki ki tudna-e segíteni, 0 reakciót kaptam rá.


"vagy ha elromlik otthon a vízvezeték"

Akkor hívok szerelőt...


"Nem valami nehéz az élet nektek, gondolom"

Neeeeeem, végülis a vizsgák úgy működnek, hogy a lányok automatikusan ötöst kapnak. Munkahelyen csak a körmömet kell reszelgetnem, mert nő vagyok. Nekem még a vonat is időben jön, mert a MÁV figyeli, hogy vár nő a peronon. A közlekedési balesetek elkerülnek. Nem lehet komoly, halálos beteg a szeretteim között. Nem lehetnek bántalmazó szüleim. Nem veszíthetek el családtagot. Minden rokonomat, barátomat elkerülik a rossz dolgok. Sose betegszem meg, nem fáj semmim, nem kell megműteni. Házat majd ingyen kapok, mert a házak a nők számára a földből nőnek ki, nem kell hitelt felvenni miatta, vagy ha mégis, akkor a hitel kifizeti önmagát, nem kell aggódni érte! A ház pedig mindig tisztán tartja magát, a kaja meg terem a hűtőben!

Mindezt azért, mert nő vagyok, és a világ egy Disney-mese, és a lányoknak csak annyi gondjuk van, hogy énekeljenek a madárkáknak és táncoljanak!

<3 <3


Túl sok rajzfilmet néztél, vagy mi bajod?

2018. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden fiatal nő kapós, ugyanúgy vannak köztük, akik nem kellenek senkinek sem, mint férfiak közt is.
2018. jan. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez még egy bulvárlapban is elmenne 😂

22/L

2018. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, olyan jó a fiatal nőknek...

... gyk-n írnak egy választ (bármire), erre három-négy türhő ír rájuk, hogy "hé mutasak egy képet a farkamró?"

... ha visszautasítanak egy kangörcsös lúzert, megkapják, hogy "bunkón megalázták" a pasast, meg milyen nagyképűek

... megkapják, hogy csak bmw-s "alfahímekkel" járnak

... ha mégsem bmw-s bunkóval járnak, akkor a frusztrált majmok bemagyarázzák, hogy voltaképpen akkor is csak bmw-s pasira várnak, csak jobb híján jönnek össze mással.

És így tovább.

Ez tényleg olyan jó dolog?

2018. jan. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!