Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek bejön egy pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek bejön egy pasi, de az idősebb nála, akkor mi játszódik le a csaj fejében kb?

Figyelt kérdés

Mondjuk ilyesmi?


Pld.:


Bejön nekem,de túl idős.


Bejön nekem,fiatalban ilyet úgyse találok.


Nagyom szimpatikus,de én a tökéletest keresem.


Csak nálam fiatalabbakkal állok szóba,amíg még ilyen fiatal vagyok, kihasználom a lehetőségeket.


Hogyan gondolhatja,hogy én vele? Habár szemeztünk,de akkor is.


Azt mondták az ismerőseim,hogy jól nézek ki,ne adjam alább. Csinálni kellene, amit mondanak,vagy ki fogok lógni a sorból!


Szimpatikus,de mivel velem nem egykorú így semmiképp nem kezdek vele.


Ha megszólítana elmennék vele nem érdekel, hogy idősebb.


Szimpatikus, de csak velem egykorúakkal foglalkozok,akkor is ha mind éretlenek,inkább várom a tökéletest,akkor is,ha a végén én is olyan idős leszek és akkor már járhatok vele.


2018. jan. 25. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha megszólítana elmennék vele nem érdekel, hogy idősebb.


Egy randira elmennék vele, ha amúgy tetszik.

2018. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a prók és kontrák jutnak eszembe.

Aztán mindig arra jutok, hogy nem jó ötlet más életszakaszban tartó emberrel kezdeni, mert esélyes, hogy feszültségeket szül a korkülönbség.

21 vagyok.

2018. jan. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mit értesz idősebb alatt?

Én a húszas éveim elején járok de engem csak a 30as körüli férfiak mozgatnak meg. És arra is megkaptam már, hogy idős. Nekem jobbára ezek: szívesen ismerkedek vele mert tapasztalt, (rengeteg előnye van) csak szexet akar, nagy korkülönbség miatt eltérő nézetek problémákhoz vezethetnek, nem biztos, hogy vele fogok megöregedni, visszahoznám a mindennapjaiba a fiatalosságot általam

2018. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
16%

Honnan lehet tudni, mi játszódik le a fejében?? Szerintem, ő sem tudja.

Voltam ilyen kapcsolatban. A lány annyit mondott, kellesz nekem és kész. Szerintem, a miérteket ő sem elemezte.

2018. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Sanszosabb hogy csak felreertes hogy tetszik
2018. jan. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
18 voltam, ő 29. Nem gondolkodtam, biztos voltam benne, hogy ő a másik felem. Most 27 vagyok, ő 38. A kislányunk 2 hónapos, a házasságunk 7 éves és soha, egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy mégsem lennénk jó páros. Semmiben nem ütközik ki a korkülönbség, bár ehhez kellett az, hogy ugyanott tartsunk, ugyanazt akarjuk és kb uyanakkor. 😊
2018. jan. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Az hogy hát öreg mint az országút de legalább tele van lóvéval.
2018. jan. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értettem hogy mit láthat bennem. Hogy hogy lenne nekem bármi esélyem nála. És ebben az is játszott hogy ugye kb 10 évvel idősebb volt mint én, de maga az egész, úgy voltam vele hogy jóval az én kategóriám felett van:D Szóval egyáltalán nem azok amiket te írtál.
2018. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
63%

Ha 9+évvel több ez:


Helyes, de öreg. Milyen kár. Ennél tovább nem gondolkozok rajta általában.


Régebben viszont volt egy 13 évvel idősebb férfi, aki tetszett, akkoriban 12 évet el tudtam volna fogadni(legalábbis azt hittem).


Ezekre gondoltam:


Milyen jóképű, de idősnek látszik. Mennyi lehet? Uhh 36.. végülis az nem is olyan sok. Nagyon normálisnak néz ki. Najó, visszaírok neki, hátha kiderül, hogy nem jófej, és akkor nem fogom sajnálni. A francba, ez jófej.. de azért látszik, hogy idősebb, egészen máshogy csetel. Túl jó fej, a francba, van benne valami.. max szex lehet, úgyis mindenki azt terjeszti, hogy jobbak az ágyban az öregebbek. Elmegyek találkozok vele, hátha élőben rondább. Hogy öltözzek fel, hogy ne látszódjon a korkülönbség? Mindenki minket fog nézni.. lehet azt hiszik majd, hogy a pénzére utazom és valami ribi vagyok. Kihalt helyre kell szerveznem a találkozót. És sötétedésre, hátha nem látszik majd a korkülönbség.


Úú, de jól néz ki, de sokkal idősebbnek látszik. Egészen fonnyadt az arca és ritka a haja. A fenébe, nagyon tetszek neki.. kétszer is felhozta a koromat, tutti hatalmas elvárásai meg tévképzetei vannak a testemet illetően.


2 találkozóval később:


Még mindig nagyon jófej, de úgyse működne. Meg az is zavar, hogy úgy érzem mindenki minket figyel. Hogy mutatnám be a haverjaimnak? Egészen hasonlít apámra.. Jesszus, teljesen más szlenget használ. Olyan klassznak látszik. Najó, legyen csak szex. Ú de rosszul csókol. Így csókolnak az öregek? Nem fog ez nekem menni, barátnak jó lehet, meg randipartnernek. Mennyi butaságot hord össze.. mennyire felszínes.. ez waxolja a 2 szál haját, hogy többnek tűnjön? Szolizik? Majd 40 éves férfi létére idejött conversben meg melegítőben? Mit gondol ez a huszonévesekről? És én még azon aggódtam, hogy megfeleljek neki.. mi? Ennek a kaszinózás szórakozás? Minden héten a haverjaival iszik?


Valami nem oké vele, ez nagyon ciki..többet nem beszélek vele.

2018. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A párom is idősebb nálam 6 évvel és? :D
2018. jan. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!