Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ismerkedős időszakban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ismerkedős időszakban, amikor még nem is egyértelmű a felek szándéka, zavaró számotokra, ha egy nő viszonylag gyakran keresi a társaságotokat?

Figyelt kérdés

Személyesen, vagy interneten ír nektek, esetleg mind a kettő.

Vagy ha nem állandóan, csak időnként van így, de akkor 2-3 napon keresztül, az még nem számít unalmasnak?


2018. jan. 28. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Gondolom egyénfüggő.Esetemben el is várom,hogy keresse a társaságom.

Leültem vele megbeszélni miért van az,hogy elmondása szerint fontos vagyok neki és barátságnál biztos többet érez ennek ellenére ha én nem keresem akkor nincs semmi.

Megígérte változtat ezen mert fontos vagyok neki.Nem tartotta be.Már nem az életem része.

2018. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mikeXxX ***** válasza:
Akinek ez zavaró azzal ne is akarj összebútorozni ! 38f
2018. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!