Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne megkérni a barátnőm, hogy próbáljunk ki női fogamzásgátlókat?

Figyelt kérdés
Nem akar tablettát szedni, amit meg is értek, én sem nagyon támogatom az ötletet, most gumizunk, de nem igazán szereti egyikünk sem (nekem még csak-csak rendben van). Szerintem a méhszájsapka lenne a legmegfelelőbb valami spermicid készítménnyel és megszakításos módszerrel, de nem találkoztam még ezekkel a termékekkel. Természetesen részben vagy egészben állnám. A kérdésem az volna, hogy van-e tapasztalatotok ezekkel a készítményekkel, illetve hogyan lenne érdemes ezt tálalnom ? Előre is köszi.

2018. jan. 28. 18:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
58%
Úgy, h a barátnőd fogja magát, elmegy nődokihoz és kikéri a tanácsát. Vagy még ott sem járt?!
2018. jan. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen fogamzásgátlási módszerekkel az a gond, hogy kisebb védettséget biztosítanak, mint az óvszer/tabletta.



Főleg olyanoknak jó, akiknél kevésbé gond, ha mégis becsúszik egy gyerek. Ha ebben az életszakaszban vagytok, akkor semmi gond, ha nem, akkor fontoljátok meg.

2018. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Van nőgyógyásza és szokott járni, ő a tablettát ajánlotta ez ügyben, de a barátnőm nem szeretné (egyéb ilyesmi módszerre meg nem gondolt). Szerintem az van, hogy kb belenyugodott, hogy "sajna kénytelenek vagyunk gumizni". Nem akarom erőltetni, csak gumival egyszerűen fáj neki (ne kérdezzétek, én sem értem, hogy miért, óvatos vagyok, figyelek rá). Egyszerűen csak azt szeretném, hogy neki is jó legyen, ne váljon az együttlét "melóvá".
2018. jan. 28. 19:06
 4/21 A kérdező kommentje:
A gyerekre én kész vagyok, neki elmondása szerint még nem lenne túl jó 2-3 évig, de ha úgy sikerül, nem ágálna ellene. Természetesen kombinálnánk más módszerekkel, nem csak önmagában használnánk.
2018. jan. 28. 19:09
 5/21 anonim ***** válasza:
81%
Csak olyan módszerekre váltsatok, ami ugyanezt a védelmet biztosítja, mint a gumi és a tabletta. Egyébként normális doki tablettát sem ír fel csak úgy. Engem előtte kivizsgáltak, és amit kaptam, az nem barmolta szét a szervezetemet. Persze nem vagyunk egyformák, a szüleimnek például csak a gumi volt jó, amíg védekezni kellett.
2018. jan. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Az a "baj" hogy a tablettát semmiképp nem akarja, az óvszer, meg amikor...kihúzom fáj neki, ez pedig tönkrevágja az élményt. Neki, mert fáj x ideig, nekem meg, mert akármilyen óvatos vagyok, fájdalmat okozok.

Arra gondoltam, hogy meg lehetne próbálni méhszájsapka+krém+megszakítás/naptármódszer. Ezek kombinációja már azért talán egész jól megközelíti a tablettát vagy gumit hatásfokban nem ?

2018. jan. 28. 19:14
 7/21 anonim ***** válasza:
54%

Van minispirál hormonos verzióban(csak helyileg hat), nagyon hatásos és nem lehet elrontani a dolgot.


A többi túl macerás szerintem, a hormonokat meg nem szívesen szedi az ember a mellékhatások miatt.

2018. jan. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
nekünk is fájt gumival. aztán vettünk sikosítót, és megoldódott
2018. jan. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
49%
Meg kéne beszélni, hogy mi baja a tablettával, mert sok nő egymást hergeli a tévhitekkel, összeesküvéselméletekkel, vagy 30-50 éves, anyucitól, nagyitól hallott elavult infoo alapján, kb olyan szinten, mint az oltásellenes szekták, vagy a reklámozott emberektől rettegők is.
2018. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tablettát már szedett és nem volt jó neki, utána olvasás után meg tart a mellékhatásoktól gondolom, amit meg is értek. A tablettát én sem erőltetném, mert 3 barátnőmből eddig 3 szedte és kivétel nélkül mindegyik egyrészt elhízott, másrészt mármár elviselhetetlen volt valamint csökkent a libidójuk is, szóval én meg ezért nem.
2018. jan. 28. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!