Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket szoktak nézni lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket szoktak nézni lányok az utcán vagy szemezni?

Figyelt kérdés

Vagy más tömegközlekedési eszközön.

Ha igen milyen vsajok áltban?

Hány évesek vagytok?


2018. jan. 28. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen boltban is utcán is csak angolban vagyok sajnos most és annyira nem jó az angolom.

pár év és húzok haza :(

30 f

2018. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Titeket szoktak nézni lányok az utcán vagy szemezni?"


20 korombéli nőből talán 2-3, ha rám néz, viszont amint rájuk pillantok, pavlovi reflexszel kapják el a tekintetüket. Nem tudom mire vélni, hogy másodpercekig nézik az orromból kilógó fikámat, a borostás fejemre beleragadó nyárfapihét, vagy a cipőm talpára egy kisebb adag kutyaszar által ráragadt másfél négyzetméteres juharfalevél kilógó sarkát, passz, majd amikor észreveszem a figyelmüket, azonnal hárítanak, elfordítják tekintetüket, úgyhogy közömbös gondolatokkal továbbslattyogok a dolgomra.


"Vagy más tömegközlekedési eszközön."


Rám is pont úgy néz, mint ahogyan akárki másra. Nem tulajdonítok jelentőségét. Nyáron megkönnyítik a dolgomat, mert felhúzzák magukra a köpőlégy-napszemüveget, ezáltal nekem meg szelektív a látómezőm.


"Ha igen milyen csajok általában?"


Vegyes. A legrusnyább gólemtől kezdve a legcukibb mondoconos Barbie babáig sokan rám pillantanak, de mint mondtam, nem túlzottan érdekel.


"Hány évesek vagytok?"


34/F.

2018. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen ,meg szoktak nezni a lanyok meg nok is. Sot voltmar par lany ,aki nyomult ram,pedig mar evek ota csak pasikkal kezdek.


N/32

2018. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Változó, átlagos és szép lányok.

25.

2018. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!