Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek nyaralni a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek nyaralni a párommal?

Figyelt kérdés

Már szervezik a barátaival a nyaralást. Egyébként jóban vagyok velük, rendesek velem, bár nem vagyok túl beszédes társaságban.

A gond az, hogy én lennék az egyetlen lány.

A párom ragaszkodik hozzá, hogy vele menjek, 3 év alatt nem voltunk még 1-2 napnál többet külön. A barátai is mondták, hogy szívesen látnak, de én olyan cikinek érzem. Mégis csak lány vagyok, talán nem mernék elengedni magukat annyira miattam és zavaró lenne a jelenlétem. Engedjem el egyedül a páromat?


(Persze addig még változhat a helyzet, becsajozhat valamelyik srác, bár ettől annyira nem félek :D)


2018. jan. 28. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Én biztos nem mennék.
2018. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
84%
Ha hívnak, miért ne mennél el? Majd finganak máskor egymás előtt.
2018. jan. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Többségében férfi barátaim vannak, így ha ilyenre hívnának, simán mennék.
2018. jan. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? A barátod akarja, hogy menj. Te szeretnél a barátoddal lenni. A haveroknak sincs kifogásuk. Akkor mi a baj?
2018. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy a pasik ne tudnák elengedni magukat ugy hogy egy lány ott van. :)


Mellesleg nyaralás alatt se kell állandóan szerintem velük lenned,illetve gondolom azért a párod is szeretne veled kettesbe lenni.


Neked kell eldönted,nem nekünk.

2018. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy mennék, sokkal jobb fiúkkal nyaralni mint hallgatni a csajok kényeskedő panaszáradatát. 26/N
2018. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a barátod és a barátai is hívtak,akkor menj.

Ha csak pasis nyaralás lenne, akkor gondoltam mondta volna, hogy ha nem gond ne gyere.

2018. jan. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mennék, naná.


Sokkal jobban szeretek srácokkal mászkálni, túrázni, mint az olyan lányokkal, akiknek fő témája a smink, műköröm, péniszméret és hasonló "csajos" bromságok.

2018. jan. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!