Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy a munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy a munkája fontosabb, mint én?

Figyelt kérdés

A párommal kb. fél éve vagyunk együtt. Ő egyetemi tanár, néha jobban elfoglalt, néha kevésbé.

Sok hallgatónak ő a témavezetője meg ilyesmi és gyakran van az, hogy velük beszéli meg előbb a konzultációt, a mi találkozásunkat azután beszéljük meg. Nem hanyagol el általában, van hogy a munkája mellett is szán rám időt, vagy csinálunk közös programot.

Csak nekem az volt érdekes, hogy mivel ő a tanár, igazodhatna a hallgató ő hozzá. Ennek ellenére sokszor velük beszéli meg először a konzultációt, nem velem a programot. Ez normális - mivel a munka része- vagy azt jelenti hogy nem vagyok olyan fontos mint a munka?



2018. jan. 28. 21:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális. Amúgy én is szeretem előbb megcsinálni a tennivalóimat, utána lazítani. Lehet, hogy már utána nem lenne hozzá kedve. Szerintem igazán jó tanár, ha ennyire foglalkpzik a diákjaival. Ha rád is szakít időt, nem hanyagol el téged, akkor noncs okod ezt magadra venni. Ez a munkája része, szeretné jól csinálni. Nyilván fontos neki, de nem tűnik nekem munkamániásnak. Ne aggódj, inkább örülj, hogy felelősségteljes.
2018. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Feltételezem, a konzultációkat napközben, hétköznapra szervezi. Nekem legalább is egyetlen egy konzultációm sem esett estére, éjszakára, hétvégére.

Igen, normális, ha a munkabeli dolgait munkaidőben rendezi veled való egyeztetés nélkül.

2018. jan. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Teljesen rosszul állsz hozzá. Nem érdemes versenyezni a hivatásával. Ne úgy fogd fel, hogy a munkája a vetélytársad vagy ellenpontod. Ne kérd tőle, hogy döntse el, mi a fontosabb. És Te se kattogj ezen. A Te dolgod a támogatàs lenne. Ha erre nem vagy képes, nem lesz hosszú életű ez a kapcsolat.
2018. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Most vizsgaidőszak van náluk, és még ilyenkor is sok a munkája...meg én azt gondolnám, hogy legalább ilyenkor jobban meg tudja szervezni, például igazíthatná a munkát a pihenéshez...


Meg megmondom őszintén engem az zavart, hogy például megbeszélt először egy bizonyos napot a hallgatóval, aztán még ma kiderült hogy mégsem akkor megy a hallgató...Persze neki is közbejöhet valami, csak hogy az meg nekem nem tűnik igazságosnak ha esetleg a tanár "ugrál" ahogy a hallgatónak jó.

Biztosan én látom rosszul mert nem vagyok benne a szakmában...de kívülről nekem ez elég furcsa volt.

2018. jan. 28. 21:32
 5/15 anonim ***** válasza:
18%

Marhára bírom ez a nőkben. Azt hiszik, letelik a nyolcórás műszak és huss, mindenki eldobja a szerszámokat, íróeszközöket a kezéből, s futás, lehet menni Hawaii-ra nyaralni másfél hónapig.


NEM! Kislányok, nem! Fel kéne nőni! Először is rohadtul nem fogja a pasid megkeresni a havonta igényelt egzotikus utazásaidra szánt költségeket, miközben luxusvityillót, luxuskocsit, luxuskényelmet követeltek a pasikátoktól.


Aztán másodszor. Ha a pasikád a szinte havi megélhetéséért küzd napi szinten 15-16 órákat bent a rohadt egyetemen, nem fog rögtön ebédszünet után hazarohanni, hogy ütyülü-pütyülü téged dajkálgasson, mert te brühühü, egyedül vagy, pasika kell, meg romlandóban a párkapcsolat stb.


Tudod mit? Keress magadnak egy aranyat szaró kakast, aki napi 35 perces melóval havi 8 milliót lapátol össze. Erre van eszetek meg tehetségetek! Semmi másra!

2018. jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szóval, arra akartam kitérni, hogy sokszor szerintem ő igazodik a hallgatóhoz...mikor pont hogy ő a tanár, aki elvileg mégis "magasabb beosztású".


Lehet csak nekem furcsa...

2018. jan. 28. 21:38
 7/15 A kérdező kommentje:

21:36:

Miért általánosítasz?


Egyébként, én ezt úgy fogtam fel, hogy ez egy konzultáció, mégsem olyan mint egy óra szóval elvileg jobban alakíthatná, meg nem kellene mindig a hallgatóhoz alkalmazkodni...az is alkalmazkodhatna.


De mindegy, biztos velem van baj....


Majd változtatok.

2018. jan. 28. 21:40
 8/15 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzátennék, hogy nekem nincs igényem luxusnyaralásra meg kocsira meg ilyenekre.

Engem ezek hidegen hagynak...

2018. jan. 28. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szokj hozzá. Ez egy lelkiismeretes oktatónál így működik. A barátod a nevét adja tudományos írásokhoz. (A szakdolgozathoz). A hitelességét kockáztatja, ha a vezetése alòl rossz szakdolgozatok kerülnek ki. Neki is majdnem olyan fontos a szakdolgozat, mint a hallgatónak. A hallgatók meg sok esetben munka, család plusz a tantárgyi beadandók, vizsgák mellett próbálják összehozni ezeket az irományokat. De ezt jó lenne, ha a bbarátoddal is meg tudnád beszélni. Mesélje el ő, milyen ez belülről.
2018. jan. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
67%
Legrosszabb, szedj xanaxot tess :)
2018. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!