Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek ez mennyire számít?

Figyelt kérdés
Őszinte válaszokat várok, úgyis arc és név nélkül meg. Az egy tény, hogy sokat számít ha egy srácnak van kocsija, de mégis 16-25 év körüli lányok/nők melyik az a kocsi ami bejön? A régebbi BMW-k is bejönnek vagy csak a sok milliós új kocsik számítanak? Azt vettem észre a tiniknek a régebbi E46-os BMW is bejön. Vélemények, tapasztalatok stb...? Az gáz ha valakinek Tinderen kocsival pozolós képe van?
2018. jan. 28. 21:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekel. Pendüljünk egy húron. Értsük meg egymást, mindenkinél jobban. Ha szerelmet keresek. Ha csak szexet, akkor meg azért mindegy, nem a kocsijával akarok dugni.
2018. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén, engem nem érdekel, hogy van e kocsija, vagy éppen motorja. Nem azaz érdekes, hogy mennyi pénze van, milyen menő. Szerintem nem gáz ha a Tinderen - fogalmam nincs mi az, gondolom hasonló mint a Twitter - ilyen képe van. Csak azt nem értem, minek?


üdv: 16 éves lány.

2018. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Most írok neked valamit. Régen Suzukim volt, voltunk egy házibuliban. Volt egy magát nagynak tartó pitsa , kis "igényeske" mindig gazdag menő pasijai voltak. Mindenki előtt mondta, mikor beállítottam a suzukival, hogy ő ilyen sz@rba az életébe nem ülne be. Nos az este úgy alakult, hogy még is megdugtam a suzukiba a csajt... nem számít a kocsi csak te ezzel ezt akartam kifejezni!
2018. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Érdekes amit itt írnak, mert a mai világban szerintem igen is számít ez SAJNOS
2018. jan. 28. 21:38
 5/34 anonim ***** válasza:
#3 akkor mivel hálóztad be?
2018. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
A 3-as az hülyeséget ír, sajnos itt normális válasz nem igen érkezik. Itt mindenkinek 20+cm-es f@za van és itt minden pasinak jut minden napra egy új csaj és ők a császárok, a csajok meg full bomba nők akik itt vannak és nem számít nekik a pénz, csak a belső és a szerelem mint a mesékbe és sose csalnának meg senkit. Na ne vicceljünk már. :D
2018. jan. 28. 21:42
 7/34 anonim ***** válasza:
Saját magammal. Soha nem voltam gazdag gyerek, de mindig igényes és jóképű srác voltam, akiért annak ellenére is rajongtak a csajok, hogy tudták mellettem nem lesznek anyagilag elkényeztetve. Nem minden a pénz.
2018. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
91%
Miért írnék hülyeséget kérdező? Én normálisan válaszoltam a kérdésedre.
2018. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
91%
Hát ja, én álmodozó vagyok, és hiszek még a mesékben. Csak nem vágyok hercegre. 17/L
2018. jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
HA jóképű vagy akkor más a helyzet, aki kocsival csajozik az általában pont ellensúlyozni akar valamit, mint pl. azt h nem jó csávó annyira
2018. jan. 28. 21:48
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!