Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátommal nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szekeres Ilona kérdése:

A barátommal nagyon szeretjük egymást de 100 km a köztünk lévö távolság. És ritkábban talizunk . Össze szeretnénk költözni vele. De félek nehogy ha odaköltözök nem találok munkát ami tetszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 21:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Mennyi idősek vagytok?

Mióta vagytok együtt?

Párod mit mond ezekre a dolgokra?

2018. jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Akkor előbb szerezz ott munkát.
2018. jan. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanannyi eséllyel találsz ott jó munkát, mint otthon.
2018. jan. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg kell szervezni, ha előkészititek lehet simán összehozzátok.


Amúgy ez az egy verzió van hogy te mész ő marad ott vagy fordítva is működhet?

2018. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előbb keress munkát, de ne csak ott, hanem a környező városokban is, főleg, ha van lehetőséged utazni mondjuk reggelente fél vagy 1 órát autóval, busszal, vonattal, vagy bárhogy.

Ha van munka ami tetszene, akkor pedig jöhet a többi. De javaslom, hogy személyesen is nézd meg a lehetőségeket, előtte próbálj meg ott hosszabb időket eltölteni ha van rá lehetőséged, és ha a párodnak magától nem jut eszébe, akkor kérd meg, hogy segítsen. Neki is érdeke, hogy a távolság megszünjön, ketten együtt még többre mentek, ügyesebbek lehettek. És ne feltétlen arra menj szerintem, hogy olyan munkád legyen ami az álmod, imádnád, tetszene, hanem a legjobb lehetőséget ragadd meg, idővel dobbanthatsz. Átmeneti megoldások is vannak.

Tavkapcsolatban élek, sokkal nagyobb táv van köztünk, mint nálatok, és rám is ez vár majd idővel, én is így tervezem csinálni. :)

2018. jan. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha legalább közepesen keresel, és autópályán 100 km, akkor annyit ingázhatsz is egy ideig.


Ha ott vannak inkább jó helyek, ahol te vagy, akkor költözzön ő.

2018. jan. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nézz körül, mennyire lehet ott elhelyezkedni.

Ha megyeszékhely vagy főváros nem hiszem hogy gondot jelent.

2018. jan. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Költözz én 1000km-re jöttem a kedvesemhez.


Munka meg bárhol van, max. nehéz találni a nyelv miatt.

2018. jan. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!