Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy 40...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy 40 éves férfiról egyből minden nőnek egy köpcös, kopaszodó, melós alkoholista jut az eszébe?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy itt a keleti blokkban ez (vagy ez volt) a standard, az általános, hogy egy 40 éves pacák az már pocakos, kopaszodik és egy koszos munkaruhában ácsorog a hasonszőrű melós haverjaival és isszák reggel a kis csöves húzós töményüket a kisbolt előtt.

Ehhez képest egyébként manapság is egy átlagos nyugat-európai férfi az 10-15 évet simán letagadhatna. Csak úgy tátottam a számat amikor kint voltam németbe, franciába és az ottani 50-55 évesen néztek ki úgy mint itt a 40 évesek. Hiába, kint máshogy élnek, máshogy is tartják magukat.


De ami a legszembetűnőbb, hogy az amerikai filmekben pl. minden jóképű macsó pasi, az 40 fölött lett jóképű macsó. Hogy most egyet kiemeljek a sok közül, George Clooney is 40 fölött lett sármos macsó és a nők ideálja, 40 alatt még egy tejfölös szájú hülyegyerek benyomását keltette. Nem azt mondom, hogy ronda volt, de nem volt férfias macsó, emiatt nem is volt olyan híres. Csak egy jóképű gyerek volt a sok közül, nem volt kiemelkedő. Érdekes, hogy Amerikában 40 év felett kezdődik a jó pasi, az igazi férfi. Harrison Ford-ról sem jegyezte meg senki a Csillagok Háborújában, hogy hoppá az egy 40 éves pasi aki egy akkor 25 éves nővel jön össze a filmben, mert annyira egymáshoz illettek, hogy ez senkinek sem tűnt fel, holott 15 év korkülönbség az 15 év korkülönbség.


2018. jan. 28. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a szomorú magyar valóság.
2018. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
42%
Hát igen .... nyugaton meg amerikában még a szar sem büdös. Mért nem mégy oda lakni? Ja vagy ott laksz és onnan blamálod az itthoniakat?
2018. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Nem únod még mára, hogy egy 50 éves pasi maga a daliás ifjú, míg a 26 éves nő egy leharcolt öregasszony.

Ámítsd magad továbbra is. A legtöbb 20 évesnek esze ágában sincs kedve egy 40-es pasihoz. De a 30-ashoz sem.

Ott van a saját korosztályod.

2018. jan. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

A volt főnököm 41 évesen valóban maga mögé utasíthatott volna sok 20-30 évest, de versenyszerűen sportolt évek, évtizedek óta.

Illetve még egy férfiismerősöm van, aki amikor megismerkedtünk (én 19 voltam, ő 39) még én is elismertem, hogy a korához képest nagyon is jóképű, illetve karban tartja magát testileg is, maratonfutás és egyebek.

De azért nem ez az átlag szerintem.

Apukám pl 55, és bár jóképű (én meg elfogult, mert ugye apu :D ), de nem hiszem, hogy sok 20 éves járna vele, vagy a kollégáival.

2018. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
13%
Egy 40 körüli pasas, ég ha kopaszodik is (ritka amelyik nem), de igényes, jól öltözött, ápolt, sportos, simán talál 30 körüli párt.
2018. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
39%
Azért, valljuk be, egy 40 éves pasi, 40 éves pasi. Ott vannak az ősz hajszálak, ősz borosta, kisebb ráncok, kis ill. nagyobb pocakocska. Valóban életmód, ami befolyásolja ill. genetika, de látszik és kész. :)
2018. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

#3. 31 vagyok, a kedvesem 23, jól nézünk ki mind a ketten. Téged csókoltatunk :D

31/f

2018. jan. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy egy BMW tulajdonosról egyből mindenkinek egy közlekedni nem tudó tajparaszt fäsz jut eszébe?


Azért, mert a legtöbb tényleg az. Ők okozzák a legtöbb közlekedési balesetet is. Biztosan vannak jó, normális emberek köztük, ahogy a 40-esek között is vannak marhajó pasik... Na de ne csináljunk a szánkból segget, a szingli (de még a foglalt is) negyvenesek többsége olyan ronda és olyan szakadt, hogy undorító. Nem, nem azért, mert 40 éves, nézhetne ki jól, csak valamiért undorítóan elhagyja magát.


Clooney meg 20-30 évesen is jó pasi volt, normális stílussal az akkori kor divatja szerint. Sok ilyen undormány ember itt reménykedik, hogy elfújja a 30-as gyertyát, vagy a 40-eset és sármőr lesz... Van egy rossz hírem, az kicsit másképp működik.


Ahhoz el kellene kezdeni úgy kb tegnap sportolni, meg el kellene kezdeni napi minimum fél órát foglalkoznia az embereknek magával a sporton kívül és nem összeenni minden szart. 20-30 évesen ezek még nem látszanak az emberen, gyors az anyagcsere, gyorsabb a sejtosztódás, magasabb a szervezet víztartalma. Aztán ez szépen elkezd lassulni és meglátszik, ki milyen életmódot élt.

2018. jan. 29. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem nem a kövér iszákos 40 éves jut eszembe, hanem egy viszonylag fittebb, mégis aszottabb bőrü, eresebb, kicsit tokásabb, zselézett hajú(vagy félig kopasz), halásznadrágos sportcipős pasas.


Nézd csak meg a kezüket és a nyakukat. Ha akarnak sem tudnak letagadni 15 èvet, a 10is csak erős jóindulattal mondja a másik nekik, hogy érezzék, hogy a korokhuz képest jól néznek ki.


Számomra ez pont olyan taszító, mint a pocakos kopasz melegítős fazon, de nincs azon mit szégyellni, ha látszik a kor valakin, attól még lehet sármos, meg jóképű 40 éves férfi, de fiatalnak sosem fog látszani, aki nem fiatal, max fiatalosnak.


Egyébként szerintem csak az alsóbb rétegek maradtak meg pocakosoknak, az egészségmegörző divat az elmúlt 5 év alatt már simán eljutott az alsó középosztályhoz is.

2018. jan. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy Clooney-féle pasi azért néz ki jól 40 évesen, mert 1. alapvetően jóképű, 2. 20 év sport és diéta van mögötte.

A legtöbb átlagos 40 éves nem jóképű, nem sportol 20 éves kora óta rendszeresen, nem figyel a súlyára. Viszont rendszeresen iszik, dohányzik, és minden vasárnap eszi a rántott húst meg a pörköltet nokedlivel.

Ha több műszakban dolgozik (mint a fél ország), az éveket öregít.

Igenis látszik 40 évesen, hogy ki milyen életmódot folytatott az elmúlt 40 évben. Akár férfi, akár nő.

A volt főnököm is egész jó pasi. Rendszeresen kondizik, diétázik, de látni rajta, hogy csak utóbbi pár évben kezdte. A férfi kollégák röhögtek rajta, amikor salátát vagy gyümölcsöt evett. A felesége szintén 40 körül lehet. Ő lányokra óta sportol és diétázik, odafigyel a szépségápolásra, és úgy néz ki mellette, mint a lánya.

2018. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!