Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak van egy barátnője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak van egy barátnője, de észrevettem azt rajtuk hogy egy baráttól közelebbi a kapcsolatuk. Párom 56 éves a barátnője 28 éves tagadják azt hogy közelebbi kapcsolatban vannak. Szerintetek mit tegyek? Váljak el? Vagy hagyjam ott?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az hogy "közelebbi"? Egyébként ne csinálj semmit, elmúlik gyorsan. De persze akkor neked is jár a lehetőség, ha nem is használod ki.
2018. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha a hapsi korát a csajéval elosztom, miért mindig kettő jön ki?

31/f

2018. jan. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit vettél észre? Tán csak nem mosolyogtak egymásra? Ennyi infó kevés, legalábbis nekem.
2018. jan. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Hogy lehet egy párkapcsolatban lèvő 56èves fèrfinak 28èves nő a barátja???

Szerintem csak úgy, ha dugja. Egyèbkènt nem hiszem, hogy èpp nőkkel vagy èpp ezzel a korosztállyal barátkozna!

2018. jan. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha ez biztos, akkor mi a kérdés?

Én ott hagynám, ha megcsalna a párom . Nem vagyok senki lábtörlője, akit kedvére alázhat.

2018. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én szeretném tudni azt, hogy egy férfi és egy nő barátsága mit jelent? Meddig mehetnek el ami még belefér? Szeretem a férjemet és ezért ragaszkodom hozzá és a három gyermekünk érdekében.
2018. jan. 29. 21:47
 7/7 anonim ***** válasza:

"Én szeretném tudni azt, hogy egy férfi és egy nő barátsága mit jelent? Meddig mehetnek el ami még belefér?"


Hasonló mint ami azonos neműeknél, de ugyanakkor mégiscsak van egy férfi nő dinamika. Nekem azt jelenti, hogy időnként közös program, de messze ritkábban mint egy párkapcsolatban. Kapcsolattartás hetente, havonta cseten vagy telefonon. Baráti szívességek. Közös vásárlás. Ölelés simán belefér, de akár ha a helyzet úgy hozza egy ágyban alvás is, sőt szexmentes összebújás is. Nem flörtölünk, de nőként kezelem őket.


Ha a fentieket összeadod, akkor a szex híján egy rendes párkapcsolat jönne ki, de ez megtévesztő, mert nem egyetlen nőről írtam. Több nőbarátom van, mindegyikkel más a kapcsolat. Van akivel többet telefonálok, másikkal több a közös program. Ruhát az egyikkel vásárolok, kirándulni egy másikkal megyek. Van akivel volt előzmény, szex is, mással nem. Mindegyiknél hiányzik valami, ami miatt nem lehet belőle párkapcsolat. 42F

2018. jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!