Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen semmilyen kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen semmilyen kapcsolatom nem volt nővel. Nagyon el vagyok késve?

Figyelt kérdés
2018. jan. 29. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Még nem, viszont ha az életkorod két száma helyet cserél, az már bajos lesz. Húzz bele!
2018. jan. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De ferfival volt
2018. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
?
2018. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Véleményed szerint mi lehet ennek az oka?
2018. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Le vagy maradva a korosztályodhoz képest, de nem kell ezt nagy dobra verni, ismerkedj bátran, ha egy kis önbizalmad van nem lesz baj.

Ha ilyen önsajnáltató ,lehangoló, mindig negatív típusú pasi vagy,akkor viszont nehéz dolgod lesz.

Randiztam egy ilyen sráccal, folyamatosan sajnáltatta magát,hogy ennyi idősen még nem volt senkivel,sosem volt még barátnője se és erről szóltak a randik,hogy sajnáltatta magát , okolta a körülényeket és a nőket.

Hát elég lehangoló alak volt, úgyhogy leráztam. Azóta eltelt pár év ,szerintem még mindig nincs senkije, folyamatosan osztja a depresszív idézeteket és képeket .

Ha van kicsi önbizalmad, mersz nyitni a nők felé, udvarias vagy,érdeklődsz irántuk stb, akkor nem lesz baj.

Persze nem azt mondom, hogy titkold el,hogy nem voltál még nővel, de azért nem kell ezzel nyitni, elég akkor elmondani,ha komolyodik a dolog.

2018. jan. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit. Nem húzol bele, pár év és már csak testileg, lelkileg kiégett nőkkel találod szembe magad, akik már csak egy apának valót keresnek.
2018. jan. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen vesztettem el a szüzességem férfiként. Önbizalomban lesz negatívum, ismerkedj bátran, nincs rádírva.
2018. jan. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy vagy! :) Csak arra figyelj, hogy ne ennek tudatában ismerkedj és ne ez járjon a fejedben. Nem az a visszataszító, ha valaki tapasztalatlan ennyi idősen, hanem az, ha folyamatosan csak erről tud beszélni és emiatt vannak komplexusai meg agygörcse.
2018. jan. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok és már kezdek kiégni miatta, észreveszem már az egészségi állapotomon is, bár SOHA nem panaszkodok. Ember nincs aki megmondaná, hogy nem volt még senkim, csak akik régen ismernek. Hétköznapokban vidám vagyok, nyitott és társasági ember. Nincsenek káros szokásaim, sőt még 180-nál is magasabb vagyok 😉 Ismerkedek is, de például az elmúlt néhány hónapban megismert lányoknál 10-ből 8 (tényleg) kapcsolatban volt, a másik kettő meg vagy nekem nem tetszett vagy én nem kellettem. És többről van egyébként szó mint 10 nő.

Eljutottam oda, hogy már nem érdekel igazából ez az egész. Nem síránkozok magányomban és már lefekvéskor sem hiányzik nagyon senki. Nem tudok ettől már többet megtenni. Nincs szerencsém és kész.

Ne szomorkodj ezen, sok dolog van a világon amivel haszosan lehet tölteni a megmaradt időt. :)

2018. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
Sokkal jobb, mintha azt mondanád, hogy végig kefélted fél Magyarországot! :D
2018. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!