Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szívesen szülnék gyereket, de emiatt nem merek belevágni?

Figyelt kérdés
Nagyon jó házasságban élek, úgy érzem nem is kívánhatnék jobbat. A fizetésem is jó, páromé is,ő keres többet. Ketten együtt stabil anyagi körülmények közt élünk. A férjem is mondogatja, hogy szeretne babát, én is szeretnék. Viszont van, ami visszatart. Nagyon sok nő elhízik a terhesség alatt. Én alapból is hízékony vagyok. Rendszeres sport és kemény diéta mellett van jó alakom. Gondolom érthető, hogy ezek egyikét se tarthatom a terhesség alatt. Szoptatás alatt se fogyózhatok. Én már lassan 30 vagyok, a férjem 30 felett van, de egyre férfiasabb. Sok nő szeme megakad rajta, de ő hűséges, mindig az volt. Mégis rettegek, hogy a plusz kilók miatt kiábrándul, amit utána már nem fogok tudni helyrehozni akkor se, ha lefogyok. Félek, hogy egy fiatal lány elcsavarja a fejét, én pedig egyedül maradok a gyerekkel. Annyit azért mégse keresek, hogy a saját fizetésemre alapozva bevállalnám. A férjem nem ad okot a kételyekre, de annyi ilyen történetet hallani. A gyerek előtt ott se volt gond, de utána minden elromlott, és még a férj az akit sajnálnak, mert a feleség elhagyta magát,kevesebb a szex,nem szerelmes már,beleszeretett másba,stb...

2018. jan. 29. 11:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
31%
Nálunk ez volt.A feleségem elhagyta magát szex sem volt szinte soha.Mindig a gyerekre hivatkozott holott ő akarta annyira.El is váltunk.
2018. jan. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem minden rajtad múlik, nyilván meg fog változni a tested ideiglenesen, utána ha mindent megteszel, hogy ez ne így legyen, meg nem hanyagolod el a férjed, akkor nem lesz semmi baj szerintem.

Egyébként én a helyedbe beszélnék erről a férjemmel, hogy ő mit mond, ha ezt így elmondod neki, biztosan megértő lesz és meg fog nyugtatni afelől, hogy a terhesség bizony ezzel jár, de ez csak átmeneti dolog.

Ha most is sportolsz és diétázol, akkor a szoptatás után ahogy lehet, ha visszatérsz ehhez az életmódhoz, biztosan nem lesz baj! ;)

Ez szerintem ne tartson vissza a gyerekvállalástól. :)


25N

2018. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%

Az isten mentsen meg egy olyan kapcsolattól amiben ennyire nincs a másikba vetett bizalom.Sokra nem tarthatod ezt a férfit ha kinézed belőle,hogy ott hagyna a gyerekkel.

Sokkal komolyabb problémák vannak itt mint az említett félelmeid! Semmiképpen se szülj amíg így gondolkodsz.

2018. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
16%

Igen elhíznak kérdező,mert sok nő annyira buta,hogy ,,nekem kettő helyet kell ennem,meg,hogy amit megkívánok az jó bármit".

Ezzel van a baj,meg a hozzáállásuk,hogy meg van a férfi mostmár minek nézzek ki jól,elhagyják magukat hajat levágatják,slampos megjelenés elhíznak mert összezabálnak mindenféle mocskot.

Holott egészséges ételeket kell enni:

Marhahús,csirkemell,lazac,rizs,édesburgonya,tonhal,zöldségek,gyümölcs óvatosan.

Persze a pasi a szemét ha félrek.r mert az asszony igénytelen lett.

Ha nem akarsz te nem leszel ilyen,egészségesen táplákozol,jársz sportolni,kismamaként is járhatsz,edzeni hogyne járhatnál.

Nézd meg ezt a nőt:

[link]


Ennyi,tudom tudom mindjárt jön a sok okoska,hogy genetika,ez ilyen ez olyan,pajzsmirigyes vagyok.

Csak a kifogás ömlik a magyarnál különösen.


Tetszik a gondolkodásod kérdező,igen tisztában vagy vele,hogy a párod piacképes minden tekintetben és ha otthon nem figyelsz oda akkor igen elhagyna ez tuti.


Mint mi fejlesztők ha a cég nem tejel,vagy ha tartja a lépést le fogunk lépni másik céghez.


Egy párkapcsolat,házasság kőkemény ÁLLÁS,ahol teljesítenie kell mindkét félnek.


De nálad ezzel nem lesz gond,mert jól gondolkodsz nagyon,nem féltelek.

Csak oda kell figyelned,konzultálsz egy komoly személyi edző csajjal aki terhes is volt,és ő segít neked.

2018. jan. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%

Tök ugyanígy voltam én is. Szó szerint.


Megbeszéltem a férjemmel, hogy mivel 100% hogy meg fogok hízni, muszáj lesz támogatnia, hogy amint lehet, vissza mehessek edzeni. Ami azt jelenti, hogy lesznek esték, amikor egyedül munka után otthon ül a babával és csak ő vigyáz rá. És igen, lesz egy jó hosszú periódus, amíg nem lesz valami fenomenális testem. Mérlegeljen, hogy neki ez mennyire probléma, mert ha úgy megyünk bele, hogy előre érzi, hogy ez nem feküdne neki, majd elhagy és megcsal terhesen / kisgyerekkel, akkor nem teszi zsebre amit tőlem kap. Ő csak nevetett rajtam, hogy akkor is szeretni fog, ha egy bálna leszek, csak majd sötétben toljuk a szexet.


Jó persze, viccen kívül megbeszéltük ezt, és tartotta is magát az ígéreteihez. Egyébként végül engem meglepő módon, nem is híztam annyira sokat, mint számítottam rá. Azt hittem ilyen 10+ kiló marad rajtam szülés után, ehhez képest nem is volt vészes és gyorsan eltűnt. A férjem pedig néha fordítva öltöztette fel a gyereket, ha egyedül volt vele, meg elaludt mialatt a fiam összefirkálta a falat, de ezt leszámítva tényleg igyekezett támogatni, hogy edzhessek.


Úgyhogy szerintem ha ezt így elmondod a férjednek, ahogy itt leírtad, akkor láthatod, mennyire hajlandó segíteni, és mennyire gondolta át, hogy a gyerekvállalással mi is jár még?

2018. jan. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
38%
Tarts egy mély önvizsgálatot, és ha kell, kérd szakember segítségét! Ha valóban nem ad rá okot a férjed, akkor bizony a te önértékeléseddel van súlyos gond, azon meg csak magad tudsz segíteni. A szétment házasságokban, amikről hallasz, maximum kívülről nézve nem volt gond, benne élve mindig rengeteg jele van az ilyennek.
2018. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell elhízni, rád is szólnak az orvosok, védőnők. Sportolhatsz is. Rajtam egy deka felesleg se maradt 2 gyerek után és nem volt megterhelő. Viszont ennyi bizalommal a másik felé nem mernék gyereket vállalni, mert a kapcsolatok többsége nem amiatt a pár kiló miatt megy tönkre gyerekvállalás után.
2018. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%

Amíg egyedül nem tudsz eltartani egy gyereket, addig ne vágj bele!

Hiába magyaráz itt bárki, hogy így a bizalom meg úgy a szeretet. Már a terhesség alatt se olyan a test, a hormonok miatt sokkal érzékenyebb is a nő. Szülés után se lesz ugyanilyen a tested. Oda a hasad, a melled, hiába fogysz le rekord idő alatt. Ha még szoptatsz is, akkor a melledre keresztet vethetsz. Ha nem szoptatsz, akkor szaranya vagy. Nincs jó megoldás.

Természetesen egy óra alvás után, egész nap bezárva a gyerekkel, hallgatva a sírást, könyékig a pelenkában is legyél szexistennő, és ha a kicsi alszik, akkor egyből felakadt szemmel bukj a farokra, különben jogos, ha a férjed keres mást. Neki nem lenne más dolga, mint a gatyában tartani a farkát, de hát férfi, hogy is várhatsz tőle ilyen sokat. Az viszont teljesen természetes, hogy te minden téren tudj 150%-ot nyújtani.

Azva gond, hogy társadalmi szinten lett teljesen elfogadott ez a felfogás, ahogy az is, hogy amíg terhes vagy, meg otthon vagy a gyerekkel, addig pár ribinek a férjed szabad préda. Elvégre ha jó a kapcsolata, úgyse csábul el. Úgyhogy mindent bevet, hogy elcsábuljon.

Hasonló okokból nem fogok szülni. Akinek ez nem tetszik, az keressen mást. Én biztos nem leszek egyedülálló anya, csak mert 30 évesen szülés után nem olyan a testem, mint 18 évesen.

2018. jan. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Szörnyű,hogy a nők egy része a testét tartja önmagában az egyik legnagyobb értéknek:(
2018. jan. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
84%

8.

Neked párkapcsolatod se legyen már haragudj, ha ennyire véglénynek tartasz minden férfit, akkor ezek szerint gyerek nélkül is megcsinálnák.

2018. jan. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!