Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ez miért csináljátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tegnap a boltban válogattam a sorok között, amikor megállt mellettem egy 30 körüli férfi. Nem vettem tudomást róla egészen addig, amíg meg nem szólított. Az első 5 percben véleménycserét folytattunk a termékekről. Egyfolytában mosolygott és poénkodott, nagyon szimpatikusnak tűnt. Még megnevettetnie is sikerült, pedig nem volt túl jó napom. Aztán elkezdett kétertelmű dolgokat mondani és célozgatott arra is, hogy esetleg megihatnánk valamit. Annak ellenére, hogy nem volt az esetem, szívesen megismertem volna és adtam volna egy esélyt a dolognak, amit a tudtára is adtam. Aztán hirtelen elkattant nála valami és közölte, hogy ennyi cucc be sem fér majd a sportautójába, nem tudja minek vásárolt ennyit. Meg hogy milyen jó neki, mert van saját lakása, ami hitelmentes és egész jól keres.


Akkor meg is ölte a pillanatot és egy erőltetett mosoly (vagy inkább grimasz) kíséretében el is köszöntem tőle és otthagytam.


Azóta sem tudom eldönteni, hogy én nézhettem-e ki ennyire pénzéhes picshának vagy vele nem stimmelt valami. Vagy újabban ennyire anyagias mindenki, hogy már az ismerkedés első perceiben közölni kell, hogy kinek mije van?

28N


2018. febr. 7. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne egy-két sekélyes bunkó alapján általánosíts :( azt gondolta, hogy ez a leggyorsabb módja, hogy az ágyadba kerüljön.
2018. febr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért férfiak? Ez csak egy férfi volt. Amúgy meg nem tudhatjuk hogy néztél ki, pénzéhesnek vagy sem...
2018. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyes férfiak és azért csinálják, mert egyes nők ettől nedvesednek. Ezek az "gyesek" találkoznak, leesik a bugyi.

Ennyi. Te, nem ezek közé tartozol.

2018. febr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb annyi értelme van ennek a kérdésnek, mint amikor valaki kijelenti, hogy minden nő pénzéhes ribizli.

Általánosítás. Semmi több.

Egyáltalán nem mindenki ilyen, Vannak bunkók, vannak normálisak.

2018. febr. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most tényleg szájbarágósan le kell írnom, hogy ez nem általánosítás? Tisztában vagyok azzal, hogy nem minden férfi ilyen, viszont sok ilyet hallottam már és nekem sem ez volt az első ilyen tapasztalatom. Csak érdekelt volna a miértje.


Kedves utolsó! Fos a jó édes nénikéd, meg a többi kedves családtagod, aki ilyen idiótát nevelt belőled.


A többieknek köszönöm a normális választ

2018. febr. 7. 11:58
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyébként a férfiak randizási/ismerkedési szokásai érdekeltek volna (női és férfi tapasztalatok), hogy hányan indítanak ilyesmi szöveggel ismerkedéskor. :D

És N E M Á L T A L Á N O S Í T O K !


Ismerek rengeteg normális férfit, viszont akik ismerkedni szeretnének, azok rendszerint hasonló szöveggel indítanak (nem csak saját tapasztalat). Az érdekelt volna, hogy ennyire elkeseredettek, hogy így próbálnak meg felszedni mindenáron valakit.

2018. febr. 7. 12:01
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a ferfinak onertekelesi problemai vannak , vagy forditva ugy gondolja minden not egybol megkaphat mert van szovege meg penze , es mivel te egyertelmu valaszt nem adtal elo jott a cinikus kompenzalas es a penzevel probalta ezt meg tenni . Ez olyan mikor egy not fuz egy ferfi es a no nem add annyira korrekt valaszt erre a ferfi be nyogi de nagy a fszom naa.. tehat ez ilyesmi. Viszont csinalj valamit magaddal ha az ilyen penzes senkiket vonzod be.
2018. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Valaki eltávolíttatta az utolsó választ helyettem. Köszönöm, legalább megspórolta nekem ezt a kört. :D


Kedves utolsó! Nem igaz szerencsére, hogy csak ezeket vonzom be. Ahogy írtam is, sok ilyen sztorit hallok és én is találkoztam már pár ilyen emberrel. De nem gondolnám, hogy ez lenne az átlag.

2018. febr. 7. 12:36
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezt szerintem nagyon kevés férfi csinálja.

Egyébként 100% hogy csak egy éjszakára akart felszedni.

Nagyon kicsi az a réteg aki mer, és tud is így odamenni egy nőhöz és kezdeményezni. Én szerintem soha az életben nem fogok ilyet csinálni. Ő döntött a kinézeted alapján, (meg akarom farkalni ezt a nőt), és cselekedett, hálistennek nem szoptad be.

Nekem amúgy fura ha így ismeretlenül odamennek...

Ahoz hogy én például kezdeményezzek ismernem kell a nőt hogy milyen ember. Jó én mondjuk sosem csak szexet akartam...

2018. febr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!