Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti folytatnátok így ezzel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti folytatnátok így ezzel a lánnyal? Esetleg lenne felé ilyen kérésetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ismerkedem egy lánnyal, még nem történt semmi köztünk, de már többször is találkoztunk, látszólag bejövök neki, kicsit inkább én vagyok a távolságtartóbb, szeretném jobban ki és megismerni..

Örültem mert kicsit mélyebb karakter, érdeklődő, és lehet vele több témában is beszélgetni. Ez eddig mind szép és jó! Viszont.. témába jött a prostitúció, és bevallotta, hogy amíg az egyetemre járt, volt egy közel másfél éves időszak amikor pénzt kért szexuális szolgáltatásért cserébe, hogy fedezze a tandíját, és a lakhatását. Azt mondta ez már a múlt, és az egyetem befejezte óta már dolgozik, és abból tartja el magát.


Meglepődtem az őszinteségén, viszont nagyon jól esett, hogy elmondta nekem, és volt annyira korrekt, hogy nem hazugsággal kezdte. Bár az egész téma abból adódott, hogy szó volt a szexről, és feljött, hogy voltam-e már prostinál, mondtam neki, hogy nem, mert szerintem abszurd dolog közvetlen fizetni a szexért, viszont van az a helyzet amikor megértem azt is aki igénybe veszi és azt is aki kínálja a szolágáltatást. (lehet ezért nyílt meg, és tért vissza később erre a témára, nem tudom)


Én ettől elhiszem, hogy ő egy normális nő, aki hibázott, és "a könnyebb utat választotta" de tartom, hogy ezért nem kell bélyeget viselni egész életében, viszont! Mondtam neki, hogy ez nálam nem kizáró ok, és mint nő nekem szimpatikus, és külsőre is vágykeltő, azonban adjon egy napot amíg rendezem magamban, hogy egy esetleges kapcsolatban a jövőnket illetően tudok-e majd bízni benne, és képes leszek-e ezt valóban elfogadni, és támogatni lelkileg ha őt utólagos sérelem éri.


Idő közben eszembe jutott, hogy kérnék tőle egy tesztet, hogy nincs-e semmilyen nemi betegsége.. sosem lehet tudni! Nem hinném, hogy ezzel túllőnék a célon, vagy igen? Mi a véleményetek erről?


2018. febr. 8. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Szerintem ő is korrektnek fogja tartani. De kérlek, csak akkor vállald be a lányt, ha tényleg nem fogod ezt sohasem az orra alá dörgölni, bármi is történjen nem fogod ezzel bántani!
2018. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Korrektül elmondta, ez becsülendő, ha normálisan kérsz tőle egy tesztet nem fog megsértődni, teljes jogod van hozzá
2018. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

"Nem hinném, hogy ezzel túllőnék a célon, vagy igen?"


Hohóó,de még mennyire.Lehet elsőre nem úgy reagálna,de biztos,hogy magában elmondana minden féregnek,hogy egy nemibeteg nőnek gondolod őt.


Viszont a tanácsom,hogy menekülj. Pont a k..válkodásra nem igaz a "megváltoztam,nem tudod miken mentem keresztül" duma. Ugyanis egyszer már az erkölcsi értékét képes volt hosszú időn keresztül,folyamatosan figyelmen kívül hagyni egy kis anyagi előnyért. Az ember pedig olyan lény,hogy ha valami a múltban bevált,akkor azt később is alkalmazni fogja. Nincs semmi visszatartó erő,előbb utóbb úgy is k.va lesz,akár hivatásos,akár a főnök facát fogja rázni minden héten.

2018. febr. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem érthető és elfogadható kérés, és a lány elég érettnek tűnik hozzá, hogy ő is így gondolja.


Szerintem becsüld meg, hogy ilyen nyíltan beszélt erről, ez a fajta hozzáállás hosszú távon nagyon fontos lehet. És ahogy az első is írta, ha elfogadod, akkor valóban fogadd el, ne tartsd meg ezt egy utolsó ütőkártyának, amivel majd egyszer bánthatod.

2018. febr. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Ritka ilyet olvasni! Hogy valaki őszinte, illetve hogy valaki elfogadó! Jó látni.

A nemibetegség szűrés szerintem felnőtteknél alap, még ha nem is volt prostitúció a képben.

A bizalom nem véd a betegségek ellen. Gondolj bele, lehet, hogy nem csinált semmi "rosszat" a párod soha, csak az egyik exe megcsalta, összeszedett valamit, és átadta neki.. egyből elkaphatod te is.

Felelősségteljes felnőtt ezzel tisztában van, és nem hiszi, hogy a bizalom meg a szappanosvíz megszünteti a fertőzéseket.

Viszont én ezt akkor tartom korrektnek, ha te is elmész egy szűrésre. Te se tudhatod, hogy nincs-e valami lappangó nyavalyád.

Így szerintem abszolút nem túlzás, hanem felelősségteljes, okos gondolkodás.

2018. febr. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Ertekelnem az oszinteseget, de nem tudnam vele folytatni. Nem azert, mert teszt vagy nem teszt vagy mert ez jaj, de csunya dolog, es hogy merte, hanem azert, amit ez elarul a szemelyisegetol, attol a konnyebb utas megoldastol en undorodom, es gyengenek tartom. Arrol nem is beszelve, hogy boven lesznek meg nehezsegek az eletben. Lehet, lesz amikor ket gyerek utan elvesztitek egyszerre az allasotokat nyakatokon ket jelzaloggal meg akarmivel, akkor feljek attol allandoan, hogy mikor rakja szet idegen fasziknak a labat, mert o ezt ismeri mint megoldasi mechanizmust? Meg lehet banni a dolgokat, ez szep es jo, de ettol meg az alapveto termeszete nem fog valtozni, es ennel erosebb, kitartobb es meltosagteljesebbet embert kepzelek magam melle.
2018. febr. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem elfogadná a tesztet,, ha kedvesen kéred.

Szerintem értékelendő dolog, hogy elmondta, szerintem érdemes kezdened vele.

2018. febr. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem, nem vagyok bosszúálló típus, és eszemben sincs bárkinek is a személyes múltjával előhozakodni. Teljesen övön alulinak tartom az ilyet.

Nos, az amit a hármas írt.. tartalmaz magában nem kevés logikát. Bár nem hiszem, hogy akármiben is felhozná a múltját úgy hogy amiatt elvárná azt, hogy elnézőbb legyek vele szemben.

2018. febr. 8. 14:09
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
Nálam kizáró. Lehet, hogy őszinte volt, de attól még egy k-rva, nincs mit szépíteni. Nem érdekel, hogy milyen kifogással csinálta, ha ez nála a problémamegldás, viszlát.
2018. febr. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha tetszene, nálam nem lenne akadály.
2018. febr. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!