Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktátok lekoptatni a pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok lekoptatni a pasikat azzal az indokkal hogy kicsi a farok mérete?

Figyelt kérdés
Volt már szükségetek rá hogy a lelkébe tapossatok egy férfinek csak hogy békén hagyjon már titeket? Vagy kapcsolat szakításként hoztátok fel hogy" kicsi amúgy is a farkad!" ?
2018. febr. 15. 12:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet.
2018. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Igen, persze. Mikor sétálok a Deákon, és rám füttyent egy jóember, akkor csak flegmán hátradobom a hajam, és lenézően annyit mondok: "Haggyá' má', há' ilyen kicsi pénisszel mit akarsz te tőlem?"

Mire megsemmisülten arrébb sunnyog, én pedig folytatom utam.

2018. febr. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet akkor se mondok, ha tényleg az a szakítás oka.
2018. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Akivel az ember jár, azt elvileg szereti. Akit szeretünk annak nem gázolunk a lelkébe.

Az emberről pedig nem rí le, mekkora is neki, így nehéz erre fogni látatlanul. Ha meg már megtörtént, akkor már közel sem annyira közömbös, hogy ilyen piszlicsáré okokra hivatkozva lapátra kerüljön.

Az igazán kis méretekkel rendelkező férfiak meg általában nem szoktak ismerkedést kezdeményezni, csak ha mondjuk valamit nagyon tud

2018. febr. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Olyan volt, hogy közrejátszott a szakításban, hogy a partneremnek túl nagy volt a mérete, és a szex számomra nem állt másból, csak fájdalomból....

De ezt se ilyen undorító paraszt módon közöltem vele, hanem normálisan.

2018. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem volt meg kicsi (15 cm alatti) pasival dolgom, szoval nem hiszem, hogy komolyan veheto lett volna, de amugy se mondtam volna ilyet, altalaban megbeszeltuk miert akarok szakitani.
2018. febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Aranyos feltételezés. De ez a felnőtt embereknél nem így megy. ;)


Aki ilyet mondd, az maximum direkt megbántani akarja a másikat, de aligha hiszem hogy ezt komolyan is gondolja aki mondja. Vagy ha igen, annak nagyon nyomós oka van, hogy direkt megbántson, méghozzá ilyen szint alatti szöveggel.


Ha belegondolok csak a halálra szekálnának és látnám, hogy az illető ostoba, akkor mondanék ilyeneket, de akkor is max 25 éves korom alatt, amikor még nem tudtam kezelni annyira az indulataimat. ;)

2018. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én még akkor se mondtam ezt, amikor tényleg azért szakítottam, mert túl kicsi volt a farka.
2018. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Szóval neked kicsi... szerintem ne aggódj ezen.
2018. febr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Soha nem mondtam és mondanék ilyet. Soha. 31 N
2018. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!