Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki esetleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki esetleg kilábalt ebből?

Figyelt kérdés
Szerintem szánalmas, hogy még 24 évesen is szűz lennék, ha nem megyek el k. rvázni. Az összes nő, akikkel voltak érzelmek, mind balul sült el velük a kapcsolat kérdése. Ezek után már tisztábbnak látom, ha perkálok a szexért, minthogy szenvedjek feleslegesen. Tiszta nyomorékság így lenni...
2018. febr. 16. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Most akkor múlt időben írtad, hogy szűz lennél, ha nem mész el?

Vagy még mindig az vagy és el akarsz menni? Mert amúgy nem mindegy.

Attól még jobb nem leszel benne, ha elveszíted egy fizetőssel. Nyilván a kis lelked megnyugszik, az állítólagos társadalmi nyomás miatt, de attól még nem lesz lényegesen jobb.

A múlton meg nem érdemes keseregni egyébként.

2018. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem volt túl használható a komment. Engem nem érdekel a társadalmi nyomás, az miatt aggódtam, hogy egyedül leszek egész életemben.. Legalább tudni akartam milyen a szex, de azóta is csak akkor lehet benne részem, ha fizetek. Itt nem kesergésről van szó egyáltalán, hanem folyamatos csalódásról, és bárhogy is próbálkozok, nem változik semmi, ezért keresek olyat, aki élt át hasonlót, és kilábalt ebből. Tudni akarom, milyen a másik oldalon, legalább elképzelés szinten..
2018. febr. 16. 17:33
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj, hogy nem voltam hasznos (nyilván ez sem lesz az), csak próbáltam értelmezni a kérdésedet a helyesírási értelmetlenségek miatt. Így már érthető mit akarsz igazából...

Ha kimozdulsz, ismerkedsz, hobbikat találsz, akkor talán elfelejted az önsajnálatot és társasági szempontból is hasznodra válik majd.

De majd biztos tanávcsol valaki valami hasznosabbat majd ;)

2018. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Megnézném, mikor mernél így beszólogatni a valóságban.. Arra nem gondoltál még, hogy esetleg te vagy ostoba, és nem tudsz értelmezni, ahelyett, hogy nagyképűsködsz? Mellesleg valóban nem túl hasznos az utolsó kommented se. Szerinted mindenki olyan hülye, mint amilyennek te gondolod őket? Vedd észre magad..
2018. febr. 16. 17:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj tényleg, nem kötekedni, nagyképűsködni vagy beszólogatni akartam.

Ha a valóságban is így félreértelmezel dolgokat és támadásnak veszel abszolút nem támadó jelleggel közölt véleményeket, akkor érdemes lenne elgondolkozni a kérdésed miértjén is... Szintén nem bántásból írtam. Le lehet pontozni, ha nem tetszik a válasz, nem ez számít, csak reagáltam a kérdésedre. Ne haragudj. Sok sikert neked. :)

2018. febr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező! Szerintem azért nincs csajod mert olyan taplo paradzt vagy, hogy a kutyának nem kellesz. Van egy rossz hirem: a kur.vák se fekszenek össze akármilyen gyökérrel. ugyhogy nem lesz könnyü dolgod.


amugy csodálatraméltoan nagy pofád van negyvenéves szűz létedre :D

2018. febr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!