Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nákatok mit csinál a férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nákatok mit csinál a férfi a háztartásban?

Figyelt kérdés

Én 23 éves vagyok, lány... Ő 29 éves férfi.

Nem élünk együtt, de többnyire nálam alszik meg stb.

Általában későig dolgozik, olyankor nem várnám el, hogy csináljon meg bármit is, főleg hogy nem lakik itt. Viszont amikor ráér, akkor elpakolja az edényeket, rendet rak, takarít. Tudom, hogy így kellene, hogy megosztjuk a dolgokat, de otthon nálunk nem ez volt, anyu csinált mindent. Máshol is besegít a férfi?

És elég, ha annyit mondok, hogy köszönöm?


Ezelőtt nem volt ilyen hosszú kapcsolatom még.


2018. febr. 17. 09:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem “besegít”, hanem kiveszi a saját részét, mert ahogy a pénzkeresés, úgy a házimunka is közös feladat.

Nyugodtan köszönd meg, hiába az ő dolga is, attól még jólesik, ha úgymond észreveszed, és az is, ha megköszönöd.

2018. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Most akkor vendég nálad, vagy bejáróbácsika??? Más lakásába nem kontárkodnék be. Te is el jársz hozzá takarítani???
2018. febr. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%

Főzök, mosok, takarítok, bevásárolok. Valamikor az egész napos fárasztó munka után állok neki mosogatni, hogy másnap több időm legyen pihenni, és amúgy is utálom a mocskot. Igaz, én egyedül élek. De ha nem egyedül élnék, akkor se takarítanék kevesebbet, mint a másik fél.

Nyilván, ha az egyik fél nem dolgozik, hanem csak otthon van, akkor van ideje többet takarítani, vezetni a háztartást.

2018. febr. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
11%
Ugy gondolom, hogy egy nő legyen házias és tudjon főzni, szóval ne csak magára hanem a környezetére is legyen igényes, viszont nem degralál az ha én is kiveszem a részemet a közös háztartásban.
2018. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam alapelvárás egy férfitól, hogy ugyanúgy vegye ki a részét a takarításból, mint én. 2018 van bakker, én is dolgozok, ő is takarít, nem vagyok senkinek sem a cselédje :D
2018. febr. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Általában a kérdezőnél vannak és a pasi magától segít be, senki nem kényszeríti rá. Szerintem ez alap dolog, én általában a barátomnál vagyok, mert ő lakik a városban és totál természetes, hogy besegítek. Égne is a pofám, ha nem tenném...
2018. febr. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

hetente maximum 1-2 napot alszik otthon, de van hogy semennyit. Sosem kértem, hogy tegyen ilyesmit, maximum. hogy. szennyest ne a szoba közepére dobja le...eleinte szokása volt. A legnagyobb kérésem az volt, hogy tegyen el a hűtőbe valamit, mert ott állt.


Magától teszi, amit tesz. Jóleső, de furcsa is kicsit. Itt is főként lusta férfiakról olvasok.

2018. febr. 17. 10:23
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ezek a lusta férfiak, akikről itt olvasol, nem véletlenül sírnak, hogy nem kellenek senkinek :D Legalábbis nekem biztos nem kéne igénytelen pasi.
2018. febr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Van benne valami. Én nagyon örülök neki, hogy ebben is partner és hogy ez másoknál is helyénvalónak tartott.. :)
2018. febr. 17. 10:35
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az a normális, ha mindkét fél kiveszi a részét a háztartásban. Én ennek ellenére meg szoktam köszönni a páromnak, mert jóleső érzés, ő ugyanígy tesz. Pedig ez nálunk természetes. :)
2018. febr. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!