Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző voltam, mert nem tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önző voltam, mert nem tettem a szeretőmmé?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit, az első perctől kezdve szimpatikus volt számomra, és szépen lassan beleszerettem. Ő is belém, szépen ismerkedtünk, mennyit sutáskodtunk a másik társaságában, most is mosolyt csal az arcomra az emléke.

De ennél többet nem engedtem magamnak, mert férjnél voltam akkor, bár már a válás előszobájában, már csak a ház-gyerek kapoccsal.

Egy kellemes délután kibukott belőlem egy féligazság, amivel "megsértettem".

Számomra nem fért bele, hogy akkor annál több legyen köztünk, mint ami. Ott álltam, hogy szívem szerint megpróbálnám vele, de a józan eszem azt mondta egyikünknek sem fair, ha engedek magunknak.

Nem értem miért lett volna elfogadható, hogy a szeretőmmé válik, és amíg ott volt a férjem addig is "kavarunk". Számomra egy olcsó kacattá redukálódott volna minden amit adni tudtunk volna a másiknak. Tisztelni és megbecsülni se tudtam volna, használom és eldobom.

Nem tudtam irányítani az érzéseim, és nem akartam a szívével játszani, a szerelem-vonzalom nem irányítható, max elnyomható, ha tudom, hogy másként néz rám, nem keresem, és nem engedem elfajulni a dolgot.(ha tudom, hogy elesek leülök effekt)


Számtalanszor elképzeltem azt a pillanatot, amikor visszautasítottam, mi lett volna ha... sose tudjuk meg.

És nem értem magam, ha ez volt a "helyes" döntés, miért fáj a hiánya.


2018. febr. 17. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Talán a szerelem miatt fáj ennyire.

De becsülendő, hogy megálljt parancsoltál magadnak, lévén, hogy férjnél vagy. Ne érezd magad rosszul emiatt, jól cselekedtél.:)

2018. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ezek evekkel ezelott voltak? De meg is szultel egy ferfinak gyereket .. ez van amikor az anyagi biztonsagot keresed a szerelem/ szeretet helyett. Most jo helyzetbe vagy de hianyolod azt amire azuksege van egy nonek ( amitol A nonek erezheti magat) . Sokan esnek a te hibadba nem vagy egyedul. Bar szomoru hogy a konnyebb utat valasztjatok es kinzartok olyan ferfiakat akikel jol erezhetnetek magatokat meg ha szerenyebben is.
2018. febr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Második, igen mellélőttél.

Ide keverted az anyagi biztonságot, amit a házasságomban én jelentettem, és igen jobban állok, mert nem az adósságokba folyik el a keresetem, és egyedül gyt nélkül tudom fent tartani hármunkat. És igen, hiányzik a gyengédség a tisztelet, amit évekig nem kaptam meg, mert már nem voltam más, csak egy pénztárca-mosógép-matrac hármas, amivé a házasságom redukálódott, és igen, ha tudom előre, hogy tíz év után, azt mondom, hogy egy ekkora taplót hogyan lehetett megszeretni nem folytatom vele az ismerkedést, nem házasodunk össze, nem vállalok gyereket tőle, így is négy évet azzal vesztegettem el, hogy rendezzük a házasságunk, és visszaállítsuk a kezdeti szépet.

2018. febr. 17. 11:33
 4/10 anonim ***** válasza:
előszobájában, már csak a ház-gyerek kapoccsal. “. Nekem ez gyereket jelent de akkor az “előszóba “a tervet takarta ezek szerint.
2018. febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem értem,ha már válófélben voltál,miért nem jöttél össze vele?Aki szerelmes az nem dobja ki a másikat csak azért,mert még papíron házas.
2018. febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mert számomra egy megalázó helyzet. Még velem élt a férjem akkor, tehát amikor tőle elköszönök akkor is úgy jövök haza, hogy egy másik pasi "vár" itthon.

Ha szeretsz valakit ezt meg tudod vele tenni? Hogy kvázi becsapod, én nem hitegettem volna, hogy majd elválok, de maga a helyzet nekem ott ezt jelentette, hogy egy hamis illuziót teremtek számára.

2018. febr. 17. 12:38
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért fáj mert nem ez volt a helyes döntés. Igaz, hogy nem szép dolog mással kavarni ha kapcsolatban, házasságban vagy de ugyanakkor az ember nem vágja haza azt akivel valóban boldog lenne amikor az előző kapcsolat a válás előszobájában tart. Legfeljebb időt kér, hogy tisztességesen rendezze a "dolgait". Addig is megbeszéljük, hogy az új kapcsolat folytatásra méltó de szeretnénk "tisztán" kilépni a régiből és addig maradhat az eddigi felállás, találkozunk, jól érezzük magunkat eggyütt stb. Persze ez nem tarthat évekig.

Szerintem

2018. febr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 A te ertek rended az genyo. Mi az hogy talalkozgatunk jol erezzuk magunkat? Akinek ferje van az legyen becsuletes ne sunyiba mas emberekkel talalkozzon ennel alatomosabb nincsen . Eloszor valj el , lepj ki a kapcsolatbol ha tenyleg nem megy mar . De az uj is addig ad oromot amig nem ismered ki ot is. Amig nem elsz egyutt valakivel huzamosabb ideig nem tudhatod milyen az az ember. Csederbol vodorbe ne menj !
2018. febr. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 persze, becsületes stb. egy olyan házasságban ahol ő a pénztárca-mosógép-matrac trió...és ez miatt dobja el a lehetséges boldogságot. Nem azt irtam, hogy hemperegnének. Most biztos jobb, hogy lehet soha nem találkozik olyannal akivel így össze illenek. Neked hány életed van? Persze garancia soha nincs de a lehetőség adott volt ő pedig eldobta. Te biztos inkább egyedül élnéd le további életed. Hát én hasonló helyzetben nem az tuti.
2018. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szép mézes-mázos szöveg,de nem ártana a valóságban élni.
2018. febr. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!