Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Intelligens emberek, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligens emberek, nektek is nehéz hozzátok hasonló értelmes embert találnotok párnak?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem akik valóban, tesztek által mérten is kimagaslónak bizonyultak, tehát nem az önmagukról kijelentőket.


Nektek is nehéz olyan embert találni, aki mellett nem alszotok el az unalomtól? :D


20F


2018. febr. 17. 12:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Nem igazan fogsz olyan not talani akirol kvantum fizikarol tudsz beszelni .
2018. febr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2018. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ezt az emberek tévesen gondolják. Magasabb IQ nem egyenlő azzal, hogy tudományos témák iránt érdeklődik az ember, mint a kvantum fizika :D
2018. febr. 17. 12:37
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Az unalom a kreativitás hiányának jele :)
2018. febr. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mik erdekelnek az ufok?
2018. febr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
21%

Az élet nem tesztekből áll.


Értelmes,okos emberként háttérbe szorulsz!- Gyermekemnél tapasztaltam. ...

2018. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon sok intelligens ember van, elég egoistának kell lenni ahhoz, hogy csak magadat állítsd be annak. Vagy rossz körökben mozogsz :D


Én a problémát nemis az értelmi, hanem inkább az érzelmi intelligencia hiányában találom, és abban, hogy rengeteg az éretlen “férfi”. Huszonéves felnőttek, akik képtelenek párkapcsolatra, szerelemre, mert inkább a bulizás kell nekik :/

21L

2018. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Nehez volt, sikerült.
2018. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Ezt nem tesztben kéne mérni.

Én tesztek nélkül is intelligensnek tartom magam. :)

2018. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Egy kezemen meg tudom számolni, hány intelligens nővel találkoztam életemben.
2018. febr. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!