Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ennyit számít egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ennyit számít egy nő iskolai végzettsége? Vagy csak szerintem baromi felszínes?

Figyelt kérdés

Egy jövőbeli dr. ismerősöm kijelentette, hogy az egy semmittevő/érő ember,aki nem rendelkezik egy alapszakos diplomával minimum.

Szerintem nem ebben kéne mérni az intelligenciát. Mi van, ha valalikek nem volt lehetősége családi tanulni/ esetleg egy szuper ember, de nem jóképességű. Plusz úgy gondolom a lexikális tudás mem szabja met ki mennyire jó ember

22/l



2018. febr. 17. 22:19
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Magyarul nála a randihoz egy alapszak a beugró
2018. febr. 17. 22:20
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Az ő döntése, a legtöbb amit kívánhatsz neki, hogy találja meg így is azt akit igazán szerethet.


Ettől eltekintve teljes mértékben a te véleményeden vagyok.

28/F

2018. febr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van ahogy te is leírtad! :) De persze, természetes, hogy mindenki egy olyan társat keres magának elsősorban, aki azért "tanult" :).
2018. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Kicsit figyeljél. Ebben az országban, sűrűn elhangzik, akinek nincs diplomája, az nem ember.

Egy gyerek azt hallja otthon, tanuljál, nem lesz diplomád egy senki leszel. Annyit hallják, hogy nincs diploma, nem ember, jó hogy egy idő után berögződik sok emberbe.

2018. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Diplomás férfiként írom, hogy neked van igazad!
2018. febr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Hagyd az ilyet, felszínes és ostoba. :D


Lehet amúgy, hogy ő egy közös ismerős. :D Én is tudok olyat, aki folyamatosan azt hangoztatva, hogy aki nem megy egyetemre, az lúzer, de már olyan szinten, hogy elhiszed, hogy komplexusa van.


Mindezt úgy írom, hogy egyetemre járok, és piacképes szakmát fogok szerezni. Ennek ellenére felfordul azoktól a gyomrom, akik kérkednek a diplomájukkal...


22/N

2018. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Én egyetemen csináltam felsőfokú szakképzést és jó munkám van vele, beszélek nyelveket. Nem tartom magam ettől butának, de ez nagyon kiakasztott
2018. febr. 17. 22:36
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért foglalkozol mások véleményével? Csak ez az egy kérdésem van.
2018. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Életemben nem találkoztam még olyan férfival, aki kikötötte volna a nő végzettségét. Viszont láttam már pár olyan nőt, aki szinten alulinak tartotta, ha a férfinek nincs egy jó papírja, jól kereső állással.
2018. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
57%
Azon szoktam csodálkozni, hogy az emberek (legfőképpen a nők a férfiakról) azt hiszik, a diplomával automatikusan +275 XP jár egy ember belső értékeihez, holott rohadtul nem. Azt képzelik, hogy egy diplomás ember értékesebb, aki 8 órában fénymásolgat, majd meló után rommá részegedik, mint egy ács/kőműves/szobafestő/vízszerelő/villanyszerelő, aki 12 óra meló után is képes George Orwellt olvasni. Nem általános eset, engem viszont mint már diplomás emberként kibаszottul zavar, hogy a nem diplomásokat ennyire lenézik azok, akik évekig végigszopták a pedellusokat az egyetemen.
2018. febr. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!