Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki vagy nem?

Figyelt kérdés
Van egy lány munkahelyemen, és amikor elsétált mellettem hosszan rámnézett és a szemembe is nézett olyan 4-5 másodpercig meg mikor a munkából hazafele mentem akkor is Csak engem nézett! Beszélgettem vele már! Jelent valamit?

#hciviviv
2018. febr. 17. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el valahova, azt megtudod.
2018. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez így bármi lehet, próbálj meg közeledni hozzá, viccelődj vele, bókolj neki, és ha látod, hogy nem húzódik vissza, akkor hívd randira.
2018. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bejössz neki, de ahogy előttem is írták, dumálj vele, hívd el egy talira, aztán akkor úgyis kiderül a dolog :)
2018. febr. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak tőle tudhatod meg. Ha tetszik, hívd randira.
2018. febr. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha egy nő hosszan téged néz, figyel, akkor tuti, hogy bejössz neki. Hívd meg valahová, de ne várj sokáig mert azt hiszi ne érdekled, játszol vele és akkor vége.
2018. febr. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!