Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek így barátnőm szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmenjek így barátnőm szülinapjára?

Figyelt kérdés
Pénteken ünnepeljük a születésnapját, viszont én ma sajnos eléggé szétcsúsztam, elég csúnyán kihasznált egy fiú és nem vettem észre, de élni sincs kedvem jelenleg... Nem tudom péntekig jobban leszek-e, ha elmegyek és nem iszok akkor csak ülni fogok ott savanyú arccal, ha iszok félek, hogy előtör belőlem a bőgés és akkor azért rontom el a hangulatot, illetve mivel ugyanabban a városban leszek, mint ahol a fiú is lakik, félek, hogy össze fogok futni vele (olyan mázlista vagyok, hogy mindig abba futok bele akit nem akarok látni) és akkor azért kezdek el bőgni. Jobban leszek egyáltalán addig? El akarok menni, de félek, hogy elrontom a bulit, de ő pedig számít rám, és én is úgy érzem, hogy egy kis bulizás jót tenne most nekem, kicsit le tudnék ereszteni és kikapcsolni. Menjek el és játsszam meg, hogy jól érzem magam még ha nincs is így, és így őt sem bántom meg? Illetve szerintetek mit tegyek? Még mindig nem tudom felfogni ami történt, csak bőgök időközönként pedig szeretném túltenni magam rajta
2018. febr. 17. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyen önuralmad és a barátnőd kedvéért erőltesd meg magad, hogy ne bőgj. Péntekig sok időd van sírni, emészteni a dolgokat.
2018. febr. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
ez a "kihasznált" annyira gáz szöveg.
2018. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, nekem ilyenkor pont az segített, hogy elmentem inni a barátnőimmel. Menj el bulizni. :) Csak ne igyál sokat, mert akkor befordulhatsz.
2018. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, persze. Ilyenkor az segít.
2018. febr. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!