Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudjuk egymást elfelejteni? Miért nem tudjuk lezárni? 18/L

Figyelt kérdés

2 éve tart ez a dolog és a legjobb az egészben hogy le sem feküdtünk egymással.

Mikor közös ismerősökkel találkoztunk egymásról kérdezősködtünk hogy mivan a másikkal.

Bejelöltem fb-on nem jelölt vissza, aztán rá par hónapra ő jelölt be , írtam neki de azt írta mit akarok, aztán ő írt nekem hogy ő jön le hozzám mert talizni akar velem de nem mentem ki. Azóta megint semmi megint nem keres. Egyébként én mondtam magamnak hogy én már ezen az éven nem írok neki tényleg mert nem nem kellek neki erre persze hogy ő ír nekem. Fel is hívott mondta hogy mondjam neg hogy most kellek e neki vagy nem gondolom már neki is elege van hogy 2 éve már lassan de nem tudunk haladni hol miatta hol miattam.

Én bolond megvagyok érte halva de nem mertem kimondani hogy kellesz mert olyan kellemetlen ez az egész.

Nem tudom hogy mit kéne tenni.


2018. febr. 18. 01:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem pont amiatt nem tudjátok eldönteni, hogy merre van az arra, mert nem történt meg közöttetek az intimitás, továbbá, hogy képtelenek vagytok normálisan leülni és felnőttek módjára megbeszélni ezt a dolgot.


Macska-egér játék, ha az egyik akarja, akkor a másik nem, és fordítva...szerintem le kellene játszani lassan ezt a meccset. :)

2018. febr. 18. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez a tini rovatba valo.
2018. febr. 18. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert gyerekek vagytok. Húzás a tini rovatba.
2018. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!