Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai férfiaknak már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiaknak már nem érdemes gyereket szülni?

Figyelt kérdés

Végigolvastam egy jópár ilyen kérdést-választ és nagyon elkeserített... A terhes feleségüket megcsalják, a gyerekkel kapcsolatos teendőkből nem veszik ki a részüket a férfiak (hiába szülők mindketten, ez valamiért csak a nő dolga).


Értem én, hogy lehet, hogy elmarad a szex a terhesség alatt, meg utána háttérben érzi magát a férfi a gyerek mellett, de én ezt pl. a megcsalásra nem látom indoknak. Azok a férfiak, akik ezzel védik magukat, hogy ezért járnak félre, nem gondolnak bele, hogy fájó derékkal és két rosszullét között, dagadó lábbal egy nő nem biztos, hogy éppen arra vágyik, hogy szexeljen? Vagy mikor nem tud aludni a gyerektől rendesen, egész nap szoptatás-pelenkázás-mosás, plusz még a háztartás között ingázik a nő, akkor sem feltétlen a szex az első gondolata, ha a férje hazajön a munkából? Miért kell a nőknek egyszerre alkalmazkodnia az új helyzethez és mindent úgy tenni, mint azelőtt? Miért várja el sok férfi ezt a képtelenséget? És a férfiaktól miért nem lehet elvárni, hogy kivegyék a részüket a változásból és ne az áldozatot játszák, hogy kikerültek a középpontból?


(Nem mintha esélyem lenne valaha szülni, csak felháborít, amiket olvastam.)


2018. febr. 27. 20:51
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
30%

Ez csak ilyen feminista vircsaft általánosítás.

Mintha azt hirdetnéd hogy a mai nők nem valóak feleségnek mert mind ku/va...

2018. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
96%
Nem minden férfi ilyen- te is tudod.:)
2018. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
17%

Furcsa, a rokonságban két baba született, 1 év alatt sehol semmi gond.

Én is vszeg jó apuka lennék( volt 1 év teszt , kapcsolat egy anyukával) de sajnos nem jön össze mostanában semmi.

Na jó a két párból az egyiknél lehet volt egy kis anál. A fiú a legénybúcsúján...tett rá utalást.

2018. febr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
46%
Illetve én nem a páromnak szültem. Úgy hangzik mintha valami szolgáltatás lenne, ha így fogalmazol.
2018. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
9%

egész biztos, hogy nem arra vágyik a fájó derekú asszony, hogy szexeljen. nincs ezzel baj.

a férj viszont kefélni akar.


megcsal? igen. meg. de attól miért ne lehetne tökéletes lelki társ, hogy mással dug? nem attól lesz szerelmes, hogy megdug mást.. lélekben veled van. a gyereknek apja lesz. de kell neki a szex, neked a gyerek lesz az első, a gyerekedbe is beleszeretsz.. a férj csak második lesz, miért érné be ily kevéssel? egy férfi győzni született.. nem másodiknak lenni. ezt meg kell értenetek!


pontozzatok le, nem bánom, akkor is ez a véleményem, és én legalább kimondom, nem mint azok a gyávák akik sunyiba járnak kefélni. én pont ezért közlöm a nőkkel előre, hogy tőlem erre kell számítani. nincs is kapcsolatom :D de nem érdekel.. nem fogok hazudni! és a vágyaim sem fogom elnyomni.

2018. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
És a mondatok elejét sem fogod nagybetűvel jelölni. Gondolom én.
2018. febr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
61%

Csak pár észrevétel:


1.) Ezeket a férfiakat mind ezek a nők választották.


2.) A társadalom kisajátítja a gyerekvállalást a nők számára. Az anyaságot felértékeli, az apaságot leértékeli. Függetlenül attól, hogy az adott apa hogyan viselkedik, egy mintaapa is másodrendűnek számít az anyához képest. Ha válásra kerül a sor, a gyerek máris nem közös, hanem csak az anya gyereke. Stb.


3.) Rengeteg férfi nem igazán akarna gyereket, csak rákényszerítik vagy kizsarolják belőle. Pl. a nő különben nem hajlandó vele maradni, mert neki gyerek _kell_. Nem vitatom, hogy valahol a férfi hibája ebbe belemenni, de tessék ezt a jelenséget legalább tudomásul venni. A nagy felháborodás közepette érdemes a másik oldalt is észrevenni.

2018. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
0%
nagyon jól gondolod füles, (te aki a neved kisbetűvel írod) :) egyem a szíved! :D.. ha nem tetszik amit írtam abba köss bele, ne a stilisztikába..
2018. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Akinek az a legfőbb életcélja,hogy egy gerinctelen qrvapecér biztos háttere legyen az is meg is érdemli,hogy így bánjanak vele. És egyes buta hölgyemények még azutn is hogy felismerték ezt,itt siránkoznak meg sajnálják magukat, ahelyett,hogy kidobnák az vérszívó, élősködő férfjüket,a sarkukra állnának és kialakítanák a saját életüket, magukra dolgoznának nem egy púpra a hátukon. Mimdenkinek a kezében van az élet,nyugodtan el lehet költözni/ki lehet dobni,lehet élni, újra nőnek lenni lestrapált háziasszony helyett.Nem siránkozni kell,hanem cselekedni.Aki meg csak panaszkodni tud azt nyugodtan csalják,hanyagolják,élősködjenek rajta,nem zavar senkit.
2018. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a nevem. A felhasználó nevet milyen szabály szerint kell nagybetűvel írni?
2018. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!