Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány/nő miért emeli ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány/nő miért emeli ki itt kérdéseknél és válaszoknál, hogy vékony testalkatúak?

Figyelt kérdés

Egy csomószor látom, hogy odaírják, hogy "vékony vagyok", például olyan válaszoknál, hogy miért tetszenek a férfiaknak, de sok egyéb kérdésnél is.

És akkor mi van? Kit érdekel? Legalább minden 2. fiatal lány vékony. Attól még lehet valaki nagyon ronda.


2018. febr. 28. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kedvük van oda írni. Mert nekik talán jó érzés ez. Te meg ettől is csak idegeskedsz. Chill!
2018. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert manapság az a tapasztalat hogy ha jó tested mindegy milyen a fejed.

És ezt most halál komolyan mondom. Rengetegszer azt tapasztalom/ismerek egy csomó embert akiknek jó teste van hiába nincs szép arca (sőt sokszor csúnya is) nagyobb a sikere mint egy kevésbé jó alakú de szebb arcú lánynak.

2018. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kívánom, hogy sose legyen nagyobb problémád! :D
2018. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Én még sosem tapasztaltam ilyet.

Üdv,

egy vékony nő.

2018. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, nem kell rögtön letámadni :D Vékony testalkatú lány vagyok, de nem gondolom, hogy emiatt bármi előnyöm lenne az életben, és hogy anonim oldalon is tudatnom kellene mindenkivel, hogymárpedig165centiés50kilóvagyok!!!!!!
2018. febr. 28. 21:50
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Én azért írom oda, mert ha társkeresési problémával kapcsolatos kérdésem van, és nem szögezem le, hogy vékony vagyok, akkor egyből jön a válasz, hogy biztos el vagyok hízva, fogyjak le!
2018. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#5 na tessék csak ideírtad!!! :D
2018. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na.. a 4-es lelőtte a poénom :D
2018. febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
#8 bocsi, gyorsaké a szerencse :)
2018. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21%

Mert már ott tartunk, hogy egy nőnél az is elég, ha valaki vékony és fiatal. Semmi mást nem várnak el a férfiak egy nőtől. Hiába, egy olyan országban, ahol a nők 40%-a túlsúlyos, ott már ez is egy erős plusz pontnak számít.

Más országokban ahol adnak is magukra a nők, ott ez alap.. nem kell külön kiemelni.

2018. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!