Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra jelent valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra jelent valamit előnyt ha a férfi több nyelven is beszél?

Figyelt kérdés

Egy betegség következtében rengeteg időm volt, és alig tudtam kimozdulni otthonról, sajnos majdnem 5 évem ráment erre az életemből. Azonban próbáltam nem hasztalanul tölteni a napokat!

Tanultam, képeztem magam. Lexikonokat lapozgattam, aztán rájöttem, hogy a történelmi tudásom nem igazán fogom tudni hasznosítani igazán, így váltottam, és kerestem egy angoltanár, interneten keresztül oktatott, óriási szerencsém volt, hiszen a tanár beszél olaszul és spanyolul is az angol mellett.

Így angolból felsőfokot, olaszból és spanyolból középfokot tettem le, időközben persze itthon tanultam még portugált és franciát, sajnos nyelvtanilag egyik nyelvben sem vagyok kimondottan jó, de azért megértetem magam, talán eljárok majd tanárhoz, és ebből is szerzek papírt, bár jelenleg nem látom értelmét.

Nos, nem kérkedni szeretnék a kérdés kiírásával, csupán arra volnék kíváncsi, hogy értékelné-e egy nő azt, hogy a nehéz időkben is apró célokat tűztem ki magam elé, és próbáltam olyat tanulni ami a későbbiekben javamra válhat?!


2018. febr. 28. 21:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez mindenképp értékelendő :)
2018. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Igen, persze. Irigylem a kitartásod, az enyém már odaveszett...
2018. febr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sosem szabad feladni! :) Légy erős!
2018. febr. 28. 22:04
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igen. Én is tanulok így nyelveket. Hasznos, szimpatikus.
2018. febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%

Ez most gonosz lesz. Hidegen hagy. Nagyon. Én nem ilyen beállítottságú vagyok. Mást tartok fontosnak, más téren mozgok. Lehet, hogy nem is a Föld nevű bolygón létezem. Na mindegy.

Tanulj csak, jól csinálod. Én vagyok rosszul összerakva... (:

2018. febr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Semmi baj! Őszinte voltál, díjazom! (tényleg!)
2018. febr. 28. 22:13
 7/19 anonim ***** válasza:
24%

Gratulálok, ez szép teljesítmény.


De nem előny számomra. Mit érsz az 5 nyelv tudásoddal, ha saját magadat nem ismered? Önismeret, önszeretet, konfliktuskezelés..stb. ezek az igazán fontos dolgok. A nyelvtudással nem érsz semmit, ha nem használod rendszeresen. Azonban az önismeret, pszichológia (a lélek) fontossága a minden napi életre kihatással van.

Számomra ez az érték, de másnak meg más.

2018. febr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%
Adin ne? Türkce biliyorsun? Hayir?
2018. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
Onmagaban total jelentektelen, nemi plusz pont, ha minden egyeb rendben van, de kb annyit er csak, ha ket tokugyanolyan, csupa jo tulajdonsagokkal rendelkezo ember kozott csak ennyi az elteres, akkor a nyelveket beszelot valasztom.
2018. febr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Azt hiszem öt év rengeteg idő ahhoz, hogy az ember részben megismerje önmagát. Főleg nehéz helyzetekben.

Atkinson? Vele kezdtem. Kellett.. különben tán már pszichotikus lennék, vagy halott.

A magány mindaddig szörnyű amíg az ember az előnyére nem képes fordítani azt.


Annyi mindent tudnék és szeretnék még tanulni!:)

2018. febr. 28. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!